پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | دیدار مدیر شرکت ملّی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل با مدیر کل فرودگاههای استان

تاریخ خبر: // کد خبر: 266438 // // //


دیدار مدیر شرکت ملّی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل با مدیر کل فرودگاههای استان

سید حجت مدنی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل با آقای بابائی فرماندار شهرستان خلخال دیدار و گفتگو کرد .


دیدار مدیر شرکت ملّی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل با مدیر کل فرودگاههای استان

سید حجت مدنی مدیر منطقه اردبیل با حضور در فرودگاه اردبیل با فخرالدین هاشمی مدیر کل فرودگاههای استان دیدار و گفتگو کرد .  در این دیدار مدیر منطقه اردبیل با تشریح عملکرد منطقه اردبیل در تأمین سوخت پروازهای فرودگاه اردبیل ، بیان داشت : با تلاش و کوشش همکاران واحد سوختگیری هواپیمائی و همکاری مستمر نیروهای فرودگاه اردبیل ، هیچگونه مشکلی در تأمین سوخت پروازاهای این فرودگاه موجود نمی باشد .
مدنی افزود : با برنامه ریزی های انجام شده توسط کارشناسان شرکت ملّی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل ، علی الخصوص واحد سوختگیری هواپیمایی با افتتاح باند جدید پرواز در فرودگاه اردبیل ، تأمین سوخت پروازها همچون گذشته ادامه خواهد داشت.
در همین راستا فخرالدین هاشمی مدیر کل فرودگاه های استان ضمن تقدیر از حضور مدیر منطقه اردبیل و هیئت همراه در فرودگاه اردبیل ، خواستار همکاری بیشتر و نزدیکتر این واحد شد .
هاشمی دررابطه با واحد سوختگیری هواپیمایی بیان داشت : جادارد در این دیدار از تلاش همکاران واحد سوختگیری بخصوص مهندس میرزایی رئیس این واحد و مدیریت و برنامه ریزی جنابعالی و همکاران ساعی در شرکت ملّی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل در تعامل و همکاری در خدمت رسانی به مسافران در فرودگاه اردبیل ، تقدیر و تشکر شود.
وی ادامه داد: در سفر اخیر ریاست محترم جمهوری به اردبیل ، ترمینال جدید با تجهیزات و امکانات کامل در فرودگاه اردبیل برای خدمت رسانی به اهالی استان افتتاح و بهره برداری قرار گرفت و راه اندازی فرودگاه پارس آباد با همت استانداری و سایر دست اندرکاران اردبیل در حا ل پیگیری می باشد و امید داریم که این امر نیز تحقق یابد و در این جهت نیاز به همکاری تمام ارگانهای ذیربط در استان از جمله شرکت نفت منطقه اردبیل مورد تقاضا می باشد .

در جریان دیدار مدیر منطقه اردبیل از واحد سوختگیری هواپیمایی ، چک لیست های نگهداشت تجهیزات این واحد  توسط مدیر و رئیس خدمات مهندسی منطقه مورد بازبینی و بررسی قرار گرفت و در این رابطه راهنمایی لازم به همکاران سوختگیری ارائه گردید.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو