پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | گزارش دوم از مراسم تشییع و یادبود شهدای پرواز 752

تاریخ خبر: // کد خبر: 266556 // // // //


گزارش دوم از مراسم تشییع و یادبود شهدای پرواز 752

گزارش حاضر، دومین گزارش مرتبط با مراسم تشیع و یادبود شهدای پرواز 752 می باشد و در آن به جهت گرامی داشت یاد و خاطره این عزیزان، اقدام به انعکاس تصاویر مراسم و توضیحاتی در خصوص آن، گردیده است.


گزارش دوم از مراسم تشییع و یادبود شهدای پرواز 752

گزارش حاضر، دومین گزارش مرتبط با مراسم تشیع و یادبود شهدای پرواز 752 می باشد و در آن به جهت گرامی داشت یاد و خاطره این عزیزان، اقدام به انعکاس تصاویر مراسم و توضیحاتی در خصوص آن، گردیده است.

تشییع پیکر غنیمت اژدری شهیده پرواز شماره 752 تهران – کیف در شیراز (فارس):

پیکر غنیمت اژدری از جمله شهدای حادثه سقوط هواپیما اوکراینی در شیراز تشییع شد.

صبح یکشنبه و با حضور جمع کثیری از مردم، بسیجیان و جامعه دانشگاهی استان، پیکر شهید غنیمت اژدری در دارالرحمه شیراز تشییع شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تشییع پیکر مجتبی عباس نژاد شهید پرواز شماره 752 تهران – کیف در اهواز (خوزستان):

پیکر دانشجوی شهید “مجتبی عباس‌نژاد” امروز یکشنبه 28 دی ماه ساعت 9 صبح از ورودی بهشت زهرای اهواز به سمت قطعه شهدا برگزار شد.

عباس نژاد یکی از مسافران این پرواز بود که در این سانحه هوایی جان خود را از دست داد .مجتبی دقایقی قبل از شروع پرواز توییتی را منتشر و با حالت طنز از دوستانش حلالیت خواسته بود. این توییت در ساعات اولیه سقوط هواپیما بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشت.

 

 

تشییع پیکر شریعه فقیهی شهیده پرواز شماره 752 تهران – کیف در طالقان (البرز):

مراسم تشییع «شریعه فقیهی» از شهدا حادثه سانحه هوایی پرواز 752 به مقصد اوکراین با حضور خانواده‌های داغدار، مسئولین و اقشار مختلف مردم برگزار و پیکر وی در آرامگاه ابدی به خاک سپرده شد.

تشییع پیکر شادی جمشیدی شهیده پرواز شماره 752 تهران – کیف در امامزاده صالح (تهران):

پیکر شهیده “شادی جمشیدی” از جانباختگان سانحهٔ هوایی اوکراین امروز (یکشنبه) پس از تشییع و طواف در امامزاده صالح (ع) تجریش در آرامستان محلهٔ گلندوئک لواسان تدفین شد.

نماز بر پیکر این شهید را حجت الاسلام سید محمد حسن ابوترابی فرد، امام جمعه موقت تهران به همراه سیاوش شهریور فرماندار شمیرانات، سید حمید موسوی شهردار منطقه یک تهران و مسئولان نظامی، لشکری و دولتی به همراه مردم داغدار به جا آوردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تشییع پیکر محمدامین جبلی شهید پرواز شماره 752 تهران – کیف در امامزاده صالح (تهران):

پیکر دکتر “محمد امین جبلی” از شهدای حادثه سوزناک سقوط هواپیمای اوکراین امروز (دوشنبه) با حضور پرشور خانواده معظم شهدا، مردم و مسئولان داغدار تهران و شمیرانات پس از طواف مقبرهٔ مطهر صالح ابن موسی (ع) و اقامهٔ نماز در محوطه این آستان مقدس به خاک سپرده شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تشییع پیکر ناصر پروشعبان شهید پرواز شماره 752 تهران – کیف در بابل (مازندران):

پیکر شهید ناصر پورشعبان از شهدای پرواز 725 بوئینگ اوکراین در بابل مازندران تشییع شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر (لینک 1)، (لینک 2) / ایثار (لینک 1)، (لینک 2)، (لینک 3) / ایرنا (لینک 1)، (لینک 2)، (لینک 3)، (لینک 4)، (لینک 5)


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو