پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | مانورهای مشترک میگ-۳۱ و بمب‌افکن سوخو-۲۴ در روسیه + فیلم

تاریخ خبر: // کد خبر: 266592 // // //


مانورهای مشترک میگ-۳۱ و بمب‌افکن سوخو-۲۴ در روسیه + فیلم

خلبانان جنگنده‌های میگ-۳۱ و بمب‌‌افکن‌های سوخو-۲۴ در جریان مانورهای تمرینی مشترکی در منطقه مورمانسک روسیه، مهارت‌های پروازی خود را در شرایط سخت آب و هوایی به نمایش گذاشتند.


مانورهای مشترک میگ-۳۱ و بمب‌افکن سوخو-۲۴ در روسیه + فیلم

به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی شبکه تلویزیون «ازوزدا» روسیه، خلبانان جنگنده‌های میگ-31 و بمب‌ افکن‌های سوخو-24 روز شنبه مانورهای تمرینی مشترکی را در منطقه مورمانسک (در شمال غربی روسیه) و در شرایط دشوار آب و هوایی انجام دادند.

خلبانان این هواپیماها در جریان این تمرینات اقدامات پیچیده و ایروبیکی را انجام داده و همچنین رهگیری اهداف در حال پرواز با سرعت بالا را به نمایش گذاشتند.

خلبانان این هواپیماها بلافاصله پس از انجام بازرسی‌های لازم قبل از پرواز، ماشین‌های پرنده خود را وارد باند فرودگاه کرده و در شرایط سخت آب و هوایی و با وجود ریزش برف، مه غلیظ و قدرت دید بسیار کم به هوا برخاستند. بهبود مهارت‌های پرواز در شرایط دشوار آب و هوایی و استفاده از تجهیزات نصب شده در هواپیما در موقعیت‌های مختلف، یکی از اهداف این مانورهای تمرینی بود که با موفقیت انجام شدند.

وظایف اصلی که بر عهده پرسنل گروه نظامی-هوایی مستقر در منطقه مورمانسک روسیه گذاشته شده است، محافظت از مرزهای ملی کشور در این جهت گیری و کنترل حریم هوایی روسیه بر فراز دریای بارنتس است.

خلبانان هواپیماهای این گروه در سال حدود هزار ساعت را در آسمان سپری کرده و وظایف گشت زنی‌های رزمی و پروازهای آموزشی را انجام می‌دهند و در صورت ضرورت، هواپیماهای بیگانه که به حریم هوایی روسیه نزدیک شده باشند را رهگیری و مشایعت می‌کنند.

منبع: با ندکی تلخیص و اضافات برگرفته از تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو