پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ابلاغ منشور عفاف و حجاب کارکنان شرکت فرودگاه ها

تاریخ خبر: // کد خبر: 266782 // // // //


ابلاغ منشور عفاف و حجاب کارکنان شرکت فرودگاه ها

منشور عفاف و حجاب کارکنان شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با هدف رسیدن به فضایی مساعد برای رشد فضایل اخلاقی ابلاغ شد.


ابلاغ منشور عفاف و حجاب کارکنان شرکت فرودگاه ها

منشور عفاف و حجاب کارکنان شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با هدف رسیدن به فضایی مساعد برای رشد فضایل اخلاقی ابلاغ شد. در این منشور که از سوی کارگروه صیانت از ارزش ها و عفاف و حجاب ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی تدوین و ابلاغ شده آمده است: «ما کارکنان شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با اعتقاد به قرآن، سیره نبوی و ائمه معصومین(ع) و با التزام به مبانی قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران جهت نیل به فضایی مساعد برای رشد فضایل اخلاقی و تقویت روح ایمان، خود را ملزم به رعایت عفاف و پوشش اسلامی می دانیم.

ما با اعتقاد به کرامت و ارزش والای انسان و آزادی توام با مسئولیت وی، عفاف و حجاب را در سالم سازی جامعه و امنیت آن امری کلیدی دانسته و ملتزم به معاشرت اجتماعی و کاری متناسب با ذات والای انسان هستیم.

ما ضمن باور به عفاف و حجاب به عنوان یک هدیه الهی به منظور تامین آزادی اجتماعی در حدود قانون خود را ملزم می دانیم که در رفتار و گفتار عفاف را مدنظر قرار دهیم.

ما با آگاهی سیاسی و اجتماعی، استعمار فرهنگی و نفوذ اجانب در حیطه فرهنگ را مطرود دانسته و با احترام به ارزش های اصیل فرهنگی اسلامی- ایرانی خود را ملزم به زیبااندیشی نسبت به فرهنگ عفاف و تعمیق ارزش های فرهنگی عفاف از طریق روش های مختلف ترویجی می دانیم». 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو