پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ۱۶۹ پیکر از شهدای هواپیمای تهران کیف شناسایی شده است

تاریخ خبر: // کد خبر: 266944 // // //


۱۶۹ پیکر از شهدای هواپیمای تهران کیف شناسایی شده است

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران با اشاره به اینکه ۱۶۹ پیکر از شهدای هواپیمای تهران- کیف شناسایی شده است گفت: ۷ پیکر مربوط به خانواده‌های خارج از کشور است که مراجعه نکرده اند.


۱۶۹ پیکر از شهدای هواپیمای تهران کیف شناسایی شده است

مهدی فروزش عصر دوشنبه در چهارمین جلسه شورای اداری استان تهران که با حضور انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران، معاونین استانداری، مدیران کل فرمانداران شهرداران و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی در محل سالن اجتماعات استانداری تهران برگزار شد ضمن تشریح جزئیات شناسایی پیکر شهدای هواپیمای تهران- کیف اظهار داشت: در مجموع ۲۶۷ نمونه خون از بستگان جان باختگان داشتیم و ظرف مدت ۲ روز از زمان سقوط هواپیما معاینه اجساد و نمونه برداری را به پایان رساندیم که مایه تعجب تیم اوکراینی شد.

فروزش بیان داشت: در مدت کوتاهی با حرکت جهادی و شبانه روزی و ظرف مدت ۸ کار تطبیق دی. ان. ای اجساد صورت گرفت و در تمام این فرایند تیم‌های اعزامی از کشورهای کانادا و اوکراین حضور داشتند.

وی با اشاره به اینکه طی ۵ روز از زمان وقوع حادثه نخستین جسد تحویل خانواده‌های این عزیزان شد افزود: مجموعاً ۱۱۰۰ نمونه از قطعات اجساد کشف شد و این کار تطبیق را بسیار دشوار می‌کرد و در حال حاضر ۱۵۲ مورد شامل ۱۱ اوکراینی شناسایی و تحویل به خانواده‌های این عزیزان شده است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران عنوان داشت: ۱۶۹ پیکر شناسایی شده و ۷ پیکر نیز مربوط به خانواده‌هایی است که به دلیل سکونت در خارج از کشور هنوز به پزشکی قانونی مراجعه نکرده‌اند.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو