پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | آماده باش کامل تیم های عملیات زمستانی در فرودگاه امام خمینی (ره)

تاریخ خبر: // کد خبر: 267140 // // //


آماده باش کامل تیم های عملیات زمستانی در فرودگاه امام خمینی (ره)

تامین تجهیزات مورد نیاز و اقدام سریع در خصوص برف روبی مسیرهای دسترسی ، معابر ، سطوح پروازی و اپرون باعث شد تا هیچگونه خللی در انجام پروازهای فرودگاه امام (ره) به دلیل بارش برف ایجاد نشود .


آماده باش کامل تیم های عملیات زمستانی در فرودگاه امام خمینی (ره)

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) عنوان کرد : تیم های عملیات زمستانی شهر فرودگاهی در آماده باش کامل هستند تا به محض شروع بارش ها ، عملیات برف روبی را انجام دهند .

محمد مهدی کربلایی با بیان این که هم اکنون شرایط جوی پایدار است و نشست و برخاست پروازها نیز طبق زمان بندی در فرودگاه امام (ره) انجام می شود ، گفت : تیم های عملیات زمستانی شهر فرودگاهی در آماده باش کامل هستند تا به محض شروع بارش ها ، عملیات برف روبی را انجام دهند .

کربلایی در بازدید از اعضای تیم های عملیات زمستانی شهر فرودگاهی گفت : تامین تجهیزات مورد نیاز و اقدام سریع در خصوص برف روبی مسیرهای دسترسی ، معابر ، سطوح پروازی و اپرون باعث شد تا هیچگونه خللی در انجام پروازهای فرودگاه امام (ره) به دلیل بارش برف ایجاد نشود .

او با اشاره به تغییر مسیر ۴ پرواز فرودگاه امام (ره) به اصفهان در نخستین لحظات بارش برف گفت : به دلیل مه غلیظ و کاهش دید افقی به زیر ۴٠٠ متر ، امکان فرود ایمن این پروازها در فرودگاه امام (ره) وجود نداشت و با توجه به اینکه انجام ایمن عملیات پروازی مهمترین اولویت شهر فرودگاهی است ، با هماهنگی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی این پروازها به اصفهان تغییر مسیر دادند و بلافاصله پس از افزایش دید افقی به تهران بازگشتند .

کربلایی افزود : یکی دیگر از اقدامات قابل تقدیر تیم های عملیات زمستانی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برف روبی مسیرهای دسترسی و معابر شهر فرودگاهی بود به گونه ای که باوجود بارش شدید برف ، تردد خودروها به صورت روان در این مسیرها جریان داشت .

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پرتال حمل و نقل


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو