پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | معرفی فرمانده جدید پلیس فرودگاه‌ یزد

تاریخ خبر: // کد خبر: 267197 // // // //


معرفی فرمانده جدید پلیس فرودگاه‌ یزد

با حضور جانشین پلیس فرودگاه های کشور، مراسم معارفه فرمانده پلیس فرودگاه یزد برگزار شد.


معرفی فرمانده جدید پلیس فرودگاه‌ یزد

آیین تکریم سرهنگ محمد رمرودی، فرمانده سابق پلیس فرودگاه یزد و معارفه سرهنگ ظفر قنبری به عنوان فرمانده جدید پلیس فرودگاه یزد با حضور سردار میرحیدری، فرمانده انتظامی استان، سرهنگ یاردوستی جانشین پلیس فرودگاه های کشور، عباس محمدی مدیرکل فرودگاه‌ استان، مسیبی، مدیرکل سازمان قضایی نیروهای مسلح استان و جمعی از مسوولان و کارکنان فرودگاهی و استانی، فرماندهان نظامی و انتظامی استان و نمایندگان شرکتهای هواپیمایی، امروز (اول بهمن ماه) برگزار شد.

در این مراسم، مدیرکل فرودگاههای استان ضمن قدردانی از زحمات فرمانده سابق پلیس فرودگاههای یزد گفت: سرهنگ رمرودی  در طول دوران خدمت در فرودگاه  یزد فعالیتهای بسزایی در امر برقراری نظم و امنیت داشت و میتوان از وی به عنوان یکی از سرمایه‌های ارزشمند مجموعه نیروی انتظامی یاد کرد .

محمدی با اشاره به عملکرد پلیس فرودگاه‌ یزد درعملیات حج امسال عنوان کرد: ‌با تدابیر انجام شده و فرهنگ‌سازی و ارتقای آموزش‌های ارایه شده به زایران، پرونده عملیات رفت و برگشت حج تمتع بدون کوچکترین مشکلی بسته شد و به همین دلیل از اقدامات شایسته سرهنگ رمرودی و مجموعه وی در به کارگیری تمام تجهیزات و امکانات برای خدمت رسانی و حفظ حرمت زایران قدردانی می کنم.

در ادامه مراسم، سردار میرحیدری، فرمانده انتظامی استان یزد به برخی وظایف نیروهای انتظامی اشاره کرد و گفت: مقوله امنیت دو بخش درونی و بیرونی دارد و نیروی انتظامی در برقراری و حفظ امنیت بیرونی نقشی حساس و خطیری دارد.

همچنین سرهنگ یاردوستی، جانشین فرمانده پلیس فرودگاه های کشور ضمن تاکید بر نقش پلیس در حفاظت از ابنیه و اماکن فرودگاه های کشور بیان کرد: حیات فرودگاه‌ها و مجموعه صنعت حمل و نقل هوایی در گرو تامین امنیت و برقراری نظم است و پلیس فرودگاههای کشور با همکاری نیروهای خدوم توانسته نقش خود را به خوبی در این زمینه ایفا کند

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو