پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | بدیعی فرد : حوزه عملیات فرودگاهی مسئول کم کردن فاصله میان بایدها و واقعیت های موجود است

تاریخ خبر: // کد خبر: 267206 // // // //


بدیعی فرد : حوزه عملیات فرودگاهی مسئول کم کردن فاصله میان بایدها و واقعیت های موجود است

مدیرکل فرودگاه های فارس در مراسم آغاز به کار کارگاه آموزشی معاونان عملیات فرودگاهی با بیان اینکه این حوزه در ارتباط مستقیم و مستمر با تمام حوزه های کاری فعال فرودگاه است، تاکید کرد که کارشناسان عملیات فرودگاهی وظیفه کاهش فاصله میان بایدها و واقعیت ها را بر عهده دارند.


بدیعی فرد : حوزه عملیات فرودگاهی مسئول کم کردن فاصله میان بایدها و واقعیت های موجود است

رضا بدیعی فرد، امروز (یکم بهمن) در مراسم گشایش نخستین کارگاه آموزشی پیاده سازی قوانین و مقررات جدید هوانوردی و فرودگاهی با حضور معاونان عملیات فرودگاهی کشور با ابراز خرسندی از برگزاری این کارگاه به میزبانی فرودگاه شیراز عنوان کرد: در هر فرودگاه پنج حوزه کاری فعال شامل بهره برداری، نگهداری، توسعه زیرساخت ها، ایمنی و امنیت وجود دارد که کارشناسان و معاونان عملیات فرودگاهی در ارتباط مستقیم و مستمر با این پنج حوزه هستند و وظیفه کاهش فاصله میان بایدها و واقعیت های موجود را بر عهده دارند.

مدیرکل فرودگاه های استان فارس با تاکید بر اینکه شایستگی، تلاش های فعالان حوزه عملیات فرودگاهی می بایست بیشتر مورد توجه قرار گیرد گفت: در مدت مسوولیت خود به عنوان مدیرکل فرودگاه ها شاهد ایثارگری های زیادی از کارشناسان این حوزه بوده ام.

گفتنی است؛ نخستین کارگاه آموزشی “پیاده سازی قوانین و مقررات جدید هوانودری و فرودگاهی” با حضور معاونین عملیات فرودگاهی کشور صبح امروز یکم بهمن ماه به مدت سه روز در شیراز آغاز به کار کرد.

در مراسم افتتاح این دوره مصطفی صفایی معاون عملیات فرودگاهی، محمدرضا زحمتکشان مدیرکل عمران و توسعه فرودگاه ها، عباس وفایی مدیرکل تجهیزات و سامانه های فرودگاهی، فرشید گلیج مدیرکل دفتر مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل حضور داشتند.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو