پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فعالیت آژانس‌های هواپیمایی خوب نیست!

تاریخ خبر: // کد خبر: 267232 // // // خبر مهم


فعالیت آژانس‌های هواپیمایی خوب نیست!

علی کاملی مدیر فرودگاه خرم‌آباد می‌گوید: اگر استقبال خوب باشد قول می‌دهم روزی یک پرواز رفت و برگشت به مشهد مقدس داشته باشیم.


فعالیت آژانس‌های هواپیمایی خوب نیست!

علی کاملی با بیان اینکه پنجم بهمن نخستین پرواز خرم‌آباد- مشهد و بالعکس در این فرودگاه برقرار می‌شود، اظهار کرد: پس از اینکه سال پیش، پروازهای خرم‌آباد- مشهد متوقف شد، برای برقراری مجدد پروازهای این مسیر پیگیری و تلاش زیادی کردیم که خوشبختانه موفقیت‌آمیز بود. وی ادامه داد: با شرکت‌های هواپیمایی جلسات و مکاتبات زیادی داشتیم و “ایران ایر” فعلاً این پروازها را انجام می‌دهد.

کاملی با بیان اینکه فعلاً فقط شنبه‌ها به مقصد مشهد پرواز داریم، تاکید کرد: یک پرواز سیستمی گذاشته‌ایم و اگر استقبال خوب باشد قول می‌دهم روزی یک پرواز رفت و برگشت به مشهد مقدس داشته باشیم.

مدیر فرودگاه خرم‌آباد در پاسخ به پرسشی که با توجه به اینکه هفته‌ای فقط یک پرواز در این مسیر برقرار می‌شود، مسافران باید چکار کنند؟ برای برنامه ریزی سفر می‌توانند از طریق آژانس‌های هواپیمایی پیگیر شوند که متاسفانه فعالیت این آژانس‌ها در لرستان خوب نیست! وی با بیان اینکه آژانس‌ها می‌توانند در این زمینه بهتر عمل کنند، افزود: بدون شک اگر استقبال مردم خوب باشد تعداد پروازهای هفتگی به مقصد مشهد افزایش می‌یابد.

کاملی یادآور شد: کرمانشاه و ایلام که همجوار لرستان هستند به ترتیب هفته‌ای ۵۶ و ۱۴ پرواز به مقصد مشهد دارند و خرم‌آباد نیز با توجه به جمعیت کاملاً شیعه می‌تواند پروازهای بیشتری داشته باشد.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو