پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | دیروز ، ورود چهار ایرلاین عربی به تهران

تاریخ خبر: // کد خبر: 267248 // // // // //


دیروز ، ورود چهار ایرلاین عربی به تهران

دیروز جدا از شرکت‌های هواپیمایی ترکیش ایر، اطلس گلوبال و آذربایجان ایرویز، چند پرواز هم از حوزه خلیج فارس داشتیم؛ از عمان ایرو سلام ایرلاین (عمان) گرفته تا امارات ایرویز و قطر ایرلاین.


دیروز ، ورود چهار ایرلاین عربی به تهران

ائتلاف کشور‌های عربی حوزه خلیج فارس علیه فوتبال ایران در توجیه خود برای محروم کردن تیم‌های ما از میزبانی لیگ قهرمانان آسیا، ناامنی آسمان کشورمان را بهانه کرده و تأکید دارند هواپیما‌های مسافری از ورود به حریم هوایی ایران واهمه دارند. ظاهراً این کشور‌ها که تحت تأثیر کار‌های پشت پرده عربستان بر طبل محرومیت ایران می‌کوبند، علاوه بر ناآگاهی نسبت به شرایط فوتبالی، به امور هوانوردی نیز اشراف ندارند و نمی‌دانند کشور‌های عربی هنوز پروازهای‌شان به تهران را به طور مستمر ادامه می‌دهند و از نظر ایرلاین‌های فوق آسمان ایران کاملاً ایمن است.

دیروز جدا از شرکت‌های هواپیمایی ترکیش ایر، اطلس گلوبال و آذربایجان ایرویز، چند پرواز هم از حوزه خلیج فارس داشتیم؛ از عمان ایرو سلام ایرلاین (عمان) گرفته تا امارات ایرویز و قطر ایرلاین. حالا شیخ سلمان و همه آن‌هایی که آسمان ایران را به ناامنی متهم می‌کنند، به این پرسش‌ها جواب بدهند که چطور ایرلاین‌های ترکیه‌ای، آذربایجانی و حتی عربی به ایران رفت و آمد دارند؟ چگونه است آسمان ما برای شرکت‌های هواپیمایی عربی ایمن است، ولی AFC مرتب حرف از ناامنی می‌زند؟ این خودش ثابت می‌کند که پشت پرده قضیه سیاسی است.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبر ورزشی


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو