پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | انصراف غیررسمی شرکت‌های خارجی از نمایشگاه صنایع هوایی ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 267596 // // // // خبر مهم


انصراف غیررسمی شرکت‌های خارجی از نمایشگاه صنایع هوایی ایران

نمایشگاه صنایع هوایی و فضایی ایران که قرار بود روز گذشته تا لغایت چهارم بهمن‌ماه در محل دائمی نمایشگاه هوایی تهران روبروی پارک ارم برگزار شود، لغو شد.


انصراف غیررسمی شرکت‌های خارجی از نمایشگاه صنایع هوایی ایران

نمایشگاه صنایع هوایی و فضایی ایران که قرار بود از دوم تا چهارم بهمن‌ماه در محل دائمی نمایشگاه هوایی تهران روبروی پارک ارم برگزار شود، لغو شد . مسعود قاسمی ، رئیس اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران در خصوص چرایی لغو این نمایشگاه توضیح داد: با توجه به اتفاقاتی که در مدت اخیر روی داده است ما هنوز نتوانستیم تصمیمی برای زمان مجدد برگزاری این نمایشگاه بگیریم.

وی با بیان اینکه امروز و یا فردا در خصوص زمان برگزاری این نمایشگاه تصمیم‌گیری خواهد شد؛ گفت: با توجه به اتفاقاتی پشت سر هم روی داد مجبور شدیم برگزاری نمایشگاه را به تعویق بیندازیم از همین رو بسیاری با برگزاری این نمایشگاه در اسفندماه به دلیل اینکه ممکن است با استقبال مطلوبی مواجه نشود مخالفت می‌کنند.

رئیس اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران با بیان اینکه چند شرکت خارجی قرار بود در این نمایشگاه حضور داشته باشند، عنوان کرد: این شرکت‌ها به صورت رسمی حضورشان را کنسل نکرده‌اند اما به صورت غیر رسمی اعلام کرده‌اند با توجه به لغو و محدود شدن پروازها به ایران ممکن است که نتوانند حضور پیدا کنند که متأسفانه این مسائل در برگزاری این نمایشگاه تأثیر گذاشته است.

قاسمی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم که تا قبل از پایان سال این نمایشگاه را برگزار کنیم، تصریح  کرد: اگر قرار باشد این نمایشگاه در سال آینده برگزار شود احتمالاً تا قبل از ماه رمضان خواهد بود.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو