پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تناقض‌گویی‌های مسئولین در جریان پرونده سقوط هواپیمای تهران – یاسوج/ رئیس سازمان هواپیمایی همچنان در مسند قدرت

تاریخ خبر: // کد خبر: 268016 // // // // // خبر مهم


تناقض‌گویی‌های مسئولین در جریان پرونده سقوط هواپیمای تهران – یاسوج/ رئیس سازمان هواپیمایی همچنان در مسند قدرت

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش سقوط هواپیمای تهران-یاسوج که در آن گزارشی از بازدید از فرودگاه یاسوج، برگزاری جلسات با تیم فرانسوی، برگزاری جلسات با رئیس سازمان هواپیمایی، وزیر وقت راه، مسئولین مرتبط و قاضی رسیدگی کننده به پرونده است نهایی و به تصویب کمیسیون رسیده است.


تناقض‌گویی‌های مسئولین در جریان پرونده سقوط هواپیمای تهران – یاسوج/ رئیس سازمان هواپیمایی همچنان در مسند قدرت

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش تهیه شده از سوی این کمیسیون درباره سقوط هواپیمای آسمان آماده ارائه به صحن علنی مجلس و همچنین مراجع قضایی است.
به گزارش کبنا به نقل از ایسنا؛ بهرام پارسایی افزود: گزارش سقوط هواپیمای تهران-یاسوج که در آن گزارشی از بازدید از فرودگاه یاسوج، برگزاری جلسات با تیم فرانسوی، برگزاری جلسات با رئیس سازمان هواپیمایی، وزیر وقت راه، مسئولین مرتبط و قاضی رسیدگی کننده به پرونده است نهایی و به تصویب کمیسیون رسیده است.
وی با اشاره به تناقض‌گویی‌های مسئولین مربوطه در جریان پرونده سقوط هواپیمای آسمان گفت: در جریان رسیدگی به این پرونده رئیس سازمان هواپیمایی شهریور سال گذشته و در دادگاه بدوی به یک سال انفصال از خدمات دولتی و چهار ماه حبس تعزیری محکوم شد که علیرغم گذشت ۱۷ ماه از صدور این حکم ، صدور حکم قطعی در دادگاه تجدید نظر معطل مانده است.
پارسایی گفت: همچنین حکم دیگری برای ایشان با عنوان قرار نظارت قضایی مبنی بر منع اشتغال به فعالیت مرتبط با جرم ارتکابی نیز صادر شده بود که همچنان حکم قطعی در این باره نیز معطل مانده است. البته جای سوال دارد کسی که در دادگاه بدوی چنین حکمی علیه‌اش صادر شده چرا همچنان در این مسند قرار دارد و اخیرا نیز در جریان سقوط هواپیمای اوکراینی گزارش شتاب‌زده ایشان ابهاماتی را در این ماجرا ایجاد کرد.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کبنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو