پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | اقدام عجیب گیمر در سالن انتظار فرودگاه!

تاریخ خبر: // کد خبر: 268272 // // //


اقدام عجیب گیمر در سالن انتظار فرودگاه!

گیمر که در سالن انتظار فرودگاه منتظر پرواز هواپیما بود برای گذراندن وقت دست به اقدامی عجیب زد.


اقدام عجیب گیمر در سالن انتظار فرودگاه!

بدون شک انتظار در سالن فرودگاه برای رسیدن زمان یک پرواز گاهی خارج از حوصله مسافران است و آن‌ها سعی می‌کنند با روش‌های مختلف در مشغول کردن خود این زمان را سپری کنند. عده‌ای خواندن کتاب را انتخاب می‌کنند، برخی دیگر به موزیک مورد علاقه خود گوش می‌کنند و برخی نیز با صحبت کردن با دوستان و خانواده خود تلاش می‌کنند تا این انتظار را کوتاه نمایند.

اما به تازگی روش عجیب یک گیمر در فرودگاه بین المللی پورتلند، در ایالت اورگِن آمریکا برای سپری کردن زمان انتظار پرواز هواپیما به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. در این اتفاق جالب  مرد جوانی که منتظر رسیدن زمان پرواز هواپیما بود برای گذراندن وقت با انجام بازی مورد علاقه اش با کمک مونیتور سالن فرودگاه سعی کرد تا خود را مشغول کند.

بنا به گفته شاهدان عینی این مرد جوان حوالی ساعت ۴.۳۰ دقیقه تاریخ ۱۶ ژانویه با اتصال پلی استیشن ۴ خود به مونیتور این فرودگاه بین المللی شروع به بازی کرد. بنا به گفته یکی از شاهدان دقایقی بعد مسئولان فرودگاه وارد عمل شده و بصورت محترمانه از این مسافر خواستند که به بازی کردن خود پایان دهد. در تصویری که از این مرد جوان منتشر شده است او در حالی که مقابل مونیتور بزرگ سالن فرودگاه نشسته مشغول انجام بازی Apex Legends دیده می‌شود.

اقدام عجیب گیمر در سالن فرودگاه!//

این تصویر توسط کاربری با نام ” استفان دیتز”  با کپشن” این مرد با اتصال پلی استیشن خود به یکی از مونیتور‌های سالن فرودگاه اقدام به بازی کرد” در توئیتر منتشر شد. این توئیت بیش از ۲۰۰۰ بار بازنشر شد و با واکنش کاربران همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشتک «نمی‌توانم باور کنم که این مرد واقعا فکر کرد چنین ایده‌ای می‌تواند برای گذراندن وقت مناسب باشد.»

 

منیع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو