پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | اتهام جدید به بریتیش ایرویز

تاریخ خبر: // کد خبر: 269259 // // // //


اتهام جدید به بریتیش ایرویز

کارشناسان به تازگی اعلام کرده‌اند که شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز ۴۵ درصد بیشتر از سایر رقبای خود گاز آلاینده کربن دی اکسید تولید می‌کند.


اتهام جدید به بریتیش ایرویز

کارشناسان و تحلیلگران فعال در موسسه تحقیقاتی Travel با همکاری تحلیل های زیست محیطی و کربنی شرکت Flyzen و بعد از بررسی عملکرد، عمر ناوگان و تعداد پروازهای ایرلاین های برتر و فعال در جهان به تازگی دریافته و اعلام کرده اند که شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز ۴۵ درصد بیشتر از رقبای خود گاز آلاینده و گلخانه ای کربن دی اکسید (CO۲) تولید ، منتشر و وارد جو زمین می کند.

این در حالیست که مقامات و مدیران این ایرلاین بریتانیایی تمامی اتهامات وارده را رد و تکذیب کرده و در این خصوص گفته‌اند که آمار و ارقام جمع آوری شده توسط این موسسات تحقیقاتی نادرست و به روزرسانی نشده است.

بر اساس این گزارش‌ که در وب سایت انگلیسی standard آمده است، پرواز یک فروند هواپیمای متعلق به شرکت بریتیش ایرویز از مبدا فرودگاه هیتروی لندن به مقصد میامی در آمریکا ، حدود یک هزار و ۱۳۳ کیلوگرم کربن تولید می کند. این در واقع یک سوم بیشتر از آن مقداری ( ۸۶۱ کیلوگرم) است که طبق تحقیقات و بررسی های قبلی برآورد، ثبت و اعلام شده است.

بریتیش ایرویز ، شرکت هواپیمایی حامل پرچم کشور بریتانیاست که بدون شک یکی از بزرگترین ایرلاین های فعال در سراسر جهان به شمار می رود و هر روزه پروازهای متعددی به مقاصد مختلفی در کشورهای جهان دارد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو