پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | توقیف محموله طلا در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان

تاریخ خبر: // کد خبر: 269714 // // //


توقیف محموله طلا در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان

سرهنگ ذبیح اله دلاور ، رئیس پلیس فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان از توقیف یک محموله طلای قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال در بازرسی از بار یک مسافر خروجی خبر داد.


توقیف محموله طلا در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان

به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ ذبیح اله دلاور اظهار داشت: ماموران پلیس مستقر در گیت بازرسی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان با دقت نظر و هوشیاری بالای خود حین کنترل و بازرسی وسایل بار یکی ازمسافران خروجی متوجه مورد مشکوکی در آن شده و بلافاصله وسایل بار این مسافر را مورد بازرسی دقیق تر قرار دادند.

وی افزود: در این عملیات، ماموران موفق شدند ۶۰۵ گرم طلای فاقد مجوز و قاچاق که به شکلی ماهرانه در داخل کیف جاسازی شده بود را کشف کنند.

سرهنگ دلاور با بیان اینکه کارشناسان ارزش این محموله طلای قاچاق را ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال برآورد کردند اظهار داشت: مسافر مذکور قصد داشت این مقدار طلاجات را به صورت قاچاق به یکی از کشورهای خارجی منتقل کند که با هوشیاری ماموران در انجام نقشه خود ناکام ماند.

رئیس پلیس فرودگاه شهید بهشتی اصفهان از توقیف طلاهای قاچاق و تشکیل پرونده قضائی برای فرد متهم خبر داد و گفت: ماموران پلیس فرودگاه با دقت و تیزهوشی بالا و استفاده از دستگاه های مُدرن مراقب هرگونه ورود و خروج غیر قانونی و قاچاق کالا هستند و اجازه سؤ استفاده به مجرمان نمی دهند.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو