پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تصمیمی برای توقف پروازهای چین‌ اتخاذ نشده است/مسافران ورودی به‌دقت معاینه می‌شوند

تاریخ خبر: // کد خبر: 269719 // // //


تصمیمی برای توقف پروازهای چین‌ اتخاذ نشده است/مسافران ورودی به‌دقت معاینه می‌شوند

سخنگوی سازمان هواپیمایی در پاسخ به این سؤال که‌ بابت کنترل بیشتر بیماری کرونا، آیا سازمان هواپیمایی برنامه‌ای برای توقف موقت پرواز‌های چین به ایران دارد؟ گفت: هنوز تصمیمی در این زمینه اتخاذ نشده است، پروازها انجام می‌شود اما کاملا تحت کنترل است.


تصمیمی برای توقف پروازهای چین‌ اتخاذ نشده است/مسافران ورودی به‌دقت معاینه می‌شوند

رضا جعفر‌زاده درباره آخرین وضعیت ‌پروازهای چین و معاینه مسافران ورودی به فرودگاه امام خمینی (ره) در کنترل بیماری کرونا، اظهار داشت در فرودگاه‌های بین‌المللی کشور و خصوصاً فرودگاه بین المللی امام خمینی (ر‌ه) مسافران و گروه پروازی به دقت از نطر بیماری کرونا قبل از ورود به سالن، معاینه می‌شوند.

‌سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری ادامه داد: در حال حاضر شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران و شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ر‌ه)‌ همکاری بسیار مناسبی با مأموران وزارت بهداشت و درمان و اداره بهداشت مرزی دارند و معاینه مسافران ورودی به کشور به دقت انجام می‌شود.

جعفرزاده اضافه کرد: معاینه مسافران قبل از ورود به کشور خصوصاً در پروازهای چین و کشورهای آسیای جنوب شرقی مورد تأکید است که با دقت در حال انجام است ضمن آنکه در حال حاضر ارتباطات مناسبی بین شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ر‌ه) و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برقرار است.

وی تاکید کرد: تاکنون گزارشی مبنی بر انتقال این بیماری (کرونا) به داخل کشور ‌دریافت نکرده‌ایم.

‌سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در پاسخ به این سوال که‌ سازمان هواپیمایی کشوری برنامه‌ای برای توقف موقت پرواز‌های چین به ایران دارد؟ بیان کرد: هنوز تصمیمی در این زمینه اتخاذ نشده است، پروازها انجام می‌شود اما کاملاً تحت کنترل است.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید

  1. صدف نوشته است:
    17:44 مورخه 11 بهم 98

    ما نه درد زلزله داریم . نه درد گرونی داریم . نه درد سیل داریم . ما فقط یک درد داریم. دردی که تا استخوانمان را سیاه کرده . مسئولین بی کفایت . بی لیاقت و در خواب فرو رفته . با این مسئولینی که در خواب هستند کرونا هم شیوع پیدا می کند .

برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین