پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | شورمیج: رفع دغدغه های معیشتی، مالی کارکنان همواره اولویت کاری من بوده است/ حقوق و مزایا باید بر اساس کارآمدی و تخصص باشد

تاریخ خبر: // کد خبر: 269780 // // // // خبر مهم


شورمیج: رفع دغدغه های معیشتی، مالی کارکنان همواره اولویت کاری من بوده است/ حقوق و مزایا باید بر اساس کارآمدی و تخصص باشد

علی شورمیج معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت:همت و تدبیر ما بر این است که پرداخت حقوق و مزایا به کارکنان بنا به تخصص و کارآمدی افراد تعریف شود و البته نگاهی جدی برای رفع تبعیض ها در مورد سایر قراردادها نیز داریم.


شورمیج: رفع دغدغه های معیشتی، مالی کارکنان همواره اولویت کاری من بوده است/ حقوق و مزایا باید بر اساس کارآمدی و تخصص باشد

علی شورمیج صبح امروز هشتم دی ماه طی نشستی  که به منظور بررسی مسایل اداری و استخدامی کارکنان اداره کل فرودگاه های استان خراسان رضوی به میزبانی فرودگاه مشهد برگزار شد، ضمن اعلام این مطلب گفت: با وجود موانع و محدودیت ها، اهتمام و اولویت اصلی من و مدیران شرکت بر برطرف ساختن مشکلات معیشتی و مالی کارکنان و رفع حداکثری نابرابری ها در پرداخت حقوق و مزایا متمرکز است.
وی اظهار امیدورای کرد: میزان افزایش درآمدهای شرکت در حوزه هایی مانند افزایش پروازهای عبوری از آسمان ایران، دست ما برای خدمت به همکاران بازتر خواهد گذاشت.
معاون توسعه ی مدیریت و منابع در ادامه با اشاره به طرح یکسان‎سازی قراردادهای کارکنان مشخص و معین، خاطرنشان کرد: همت و تدبیر ما بر این است که پرداخت حقوق و مزایا به کارکنان بنا به تخصص و کارآمدی افراد تعریف شود و البته نگاهی جدی برای رفع تبعیض ها در مورد سایر قراردادی ها نیز داریم.
وی اظهار داشت: هم اکنون در حال بررسی و رایزنی در خصوص کارکنان غیرحجمی مشغول در واحدهای اداری برای تبدیل وضعیت به قرارداد با شرکت فرودگاه ها هستیم.
شورمیج در پاسخ به سوال یکی از کارکنان درباره چگونگی پرداخت حقوق و مزایا در روند همسان سازی قراردادهای کارمعین و مشخص؛ یادآور شد:
در مرحله یکسان سازی قراردادها، کارمندان قرارداد مشخص و معین در قالب قراردادی واحد قرار می گیرند و عیار حقوق و مزایای کارکنان قرارداد معین به سطح کارکنان قرارداد مشخص افزایش می یابد.
وی در خصوص تبدیل وضعیت سایر قراردادها، چند دستگی ها در پرداخت حقوق و پاداش گفت: ما همواره با سازمان امور اداری و استخدامی به منظور برطرف ساختن تبعیض های موجود در سایر قراردادهای کارکنان شرکت، در حال رایزنی و گفتگو هستیم و امیدواریم بتوانیم در آینده خبرهای خوبی به کارکنان بدهیم.
معاون توسعه مدیریت و منابع در خصوص کارکنان تبدیل وضعیت شده فاقد شناسه کارمندی گفت: به طور مستمر با سازمان امور استخدامی رایزنی کردیم و برای حل این مشکل قول مساعد داده اند.
وی در خصوص بیمه تکمیلی کارکنان و مشکلات موجود در این خصوص گفت: تذکرات لازم در این خصوص به شرکت بیمه مذکور داده شده و با توجه به قرارداد سه ساله با این شرکت بیمه ای به دنبال راهکارهای افزایش رضایتمندی همکاران از تعهدات این شرکت هستیم.

گفتنی است؛ در این نشست که با استقبال کارمندان اداره کل فرودگاه های استان همراه بود، مصطفی صفایی معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و محمود امانی بنی مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی نیز حضور داشتند.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو