پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | برگزاری مسابقات نهایی فوتسال شرکت فرودگاه ها در دهه فجر

تاریخ خبر: // کد خبر: 269789 // // //


برگزاری مسابقات نهایی فوتسال شرکت فرودگاه ها در دهه فجر

نوروزی رییس کمیته فوتبال و فوتسال شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به پایان دور مقدماتی مسابقات فوتسال کارکنان شرکت از برگزاری دور نهایی این مسابقات در دهه فجر به میزبانی مشهد خبر داد.


برگزاری مسابقات نهایی فوتسال شرکت فرودگاه ها در دهه فجر

رییس کمیته فوتبال و فوتسال شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به پایان دور مقدماتی مسابقات فوتسال کارکنان شرکت از برگزاری دور نهایی این مسابقات در دهه فجر به میزبانی مشهد خبر داد.

 از ابتدای امسال به دنبال راه اندازی کمیته ورزش شرکت، اصغر نوروزی که سال ها سابقه فعالیت و مربی گری فوتبال را دارد، به عنوان مسوول کمیته مسابقات فوتسال و فوتبال انتخاب شد تا پس از وقفه ای حدود پنج ساله این مسابقات دوباره برگزار شود.

نوروزی در مصاحبه با روابط عمومی شرکت فرودگاه ها، نخستین فعالیت کمیته مسابقات فوتسال و فوتبال را برپایی مسابقات فوتسال اداره های شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در هفته دولت عنوان کرد و گفت: استقبال خوب کارکنان شرکت از آن مسابقات مشوق ما در برپایی مسابقات فوتسال دهه فجر شد. بر این اساس دی ماه امسال در شش منطقه شامل تهران، شیراز، کرمانشاه، کرمان، گرگان و مشهد این مسابقات را برگزار کردیم و هشت تیم منتخب شامل حراست و ستاد از تهران، شیراز، بندرعباس، مازندران، اردبیل، همدان و مشهد آماده برگزاری دور بعدی مسابقات به میزبانی مشهد شدند.

وی افزود: از 13 تا 18 بهمن قرار است این تیم ها در دو گروه مسابقه دهند و در نهایت چهار تیم وارد مرحله نیمه نهایی می شوند که پس از آن فینالیست ها مشخص می شوند.

نوروزی همچنین از حضور تیم منتخب فوتسال شرکت در مسابقات دهه فجر اداره های استان تهران خبر داد و گفت: این مسابقات از سوی اداره کل تربیت بدنی استان تهران برگزار می شود.

رییس کمیته فوتبال و فوتسال شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با تاکید بر استقبال خوب کارکنان ستاد و فرودگاه از مسابقات ورزشی، از برنامه ریزی برای برگزاری مسابقه های فوتبال اداره های شرکت از اواسط شهریور سال آتی نیز خبر داد و گفت: قرار است از سال آتی با حمایت های مدیرعامل و نیز کمیته ورزش شرکت، به طور منظم بر اساس تقویم سالانه ورزش، مسابقه های فوتبال در نیمه نخست و مسابقه های فوتسال نیز در نیمه دوم هر سال برگزار شود.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو