پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | درد دل‌های خلبانان اراکی ؛ خلبانان اراک سایت ندارند، مسئولان پاسخگو باشند

تاریخ خبر: // کد خبر: 269798 // // //


درد دل‌های خلبانان اراکی ؛ خلبانان اراک سایت ندارند، مسئولان پاسخگو باشند

این درد دل ۶۰ خلبان اراک و حومه آن است. وقتی سوانح پروازی و علت آن را مرور می کنیم به این نتیجه می رسیم درصدی از سوانح بخاطر بی کفایتی و عدم علم پروازی مربی بوده که بجز سانحه و فروش تجهیزات پروازی فرسوده به هنرجو و سودآوری شخصی چیزی در کارنامه پروازی خود نداشته اند. و درصد دیگری ازسوانح بخاطر نداشتن سایت پروازی استاندارد و ثبت شده می باشد که خلبانان بصورت قاچاقی و پنهان با تعداد کم باید به سایتی بروند که پتانسیل پرواز رو داره و متاسفانه بخاطر نداشتن مجوز از تیک آف خوبی برخوردار نیست و خلبانان مبتدی و خانم و سن بالا در تیک آف با مشکل مواجه میشن.


درد دل‌های خلبانان اراکی ؛ خلبانان اراک سایت ندارند، مسئولان پاسخگو باشند

احسان فراهانی :  این درد دل ۶۰ خلبان اراک و حومه آن است. وقتی سوانح پروازی و علت آن را مرور می کنیم به این نتیجه می رسیم درصدی از سوانح بخاطر بی کفایتی و عدم علم پروازی مربی بوده که بجز سانحه و فروش تجهیزات پروازی فرسوده به هنرجو و سودآوری شخصی چیزی در کارنامه پروازی خود نداشته اند. و درصد دیگری ازسوانح بخاطر نداشتن سایت پروازی استاندارد و ثبت شده می باشد که خلبانان بصورت قاچاقی و پنهان با تعداد کم باید به سایتی بروند که پتانسیل پرواز رو داره و متاسفانه بخاطر نداشتن مجوز از تیک آف خوبی برخوردار نیست و خلبانان مبتدی و خانم و سن بالا در تیک آف با مشکل مواجه می شوند.
اکثر شهرهای ایران حداقل یه سایت استاندارد و ثبت شده دارن ولی متاسفانه اراک نداره و ما خلبانان باید حسرت به دل صبر کنیم چندماه یک بار با سفر به استان های شمال یا جنوب پرواز لذت بخش انجام بدیم.
متاسفانه بعضی از آقایون راس کار در اراک که ادعای ۱۷ سال سابقه در پرواز را دارن نتوانسته اند مجوز دو سایت خوب نیروگاه اراک و ورچه خمین را بگیرند که در جواب می گویند مسئول امنیت استان مخالفت می کند. آیا فقط امنیت هوافضا در اراک هست؟پس شهرهای دیگه چطور مجوز گرفته اند؟ تمام هویت شخصی خلبانان برای هوافضا مشخص نیست؟ یه خلبان پاراگلایدر با هویت مشخص چه خطری واسه امنیت استان داره؟ چاره چیست؟ چه کسی پاسخگو باید باشد؟ آیا خواسته ما خلبانان واسه حداقل نیازهای پرواز با پاراگلایدر که داشتن یه سایت مناسب است، جهت جلوگیری از سوانح و کمرنگتر شدن این ورزش زیاد است؟؟
ما خلبانان فقط مجوز سایت رو می خواهیم و حاضریم با هزینه شخصی خودمان محل تیک آف رو درست کنیم که خودمان و تجهیزات آسیب نبیند‌.
از شما عاجزانه خواهش میکنیم درد دلهایمان را به گوش مسئولین برسانید تا مشکل حل شود.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی sorooshparvaz


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو