پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تمهیدات لازم برای جلوگیری از ورود ویروس کرونا به قشم اعمال شود/ لزوم ایجاد قرنطینه در فرودگاه قشم + فیلم

تاریخ خبر: // کد خبر: 270200 // // //


تمهیدات لازم برای جلوگیری از ورود ویروس کرونا به قشم اعمال شود/ لزوم ایجاد قرنطینه در فرودگاه قشم + فیلم

امام جمعه قشم گفت: جزیره قشم بواسطه رفت و آمد زیاد شهروندان به کشورهای منطقه و چین از حساسیت بالایی برخوردار است و باید تمهیدات لازم برای جلوگیری از ورود ویروس کرونا به این جزیره در مبادی ورودی اعمال شود.


تمهیدات لازم برای جلوگیری از ورود ویروس کرونا به قشم اعمال شود/ لزوم ایجاد قرنطینه در فرودگاه قشم + فیلم

حجت‌الاسلام و المسلمین میثم تارم ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان قشم اظهار داشت: مسوولان باید در خصوص ویروس کرونا حساسیت به خرج دهند.

وی با اشاره به تلفات این ویروس در برخی کشورهای جهان بویژه چین به عنوان محل پیدایش ویروس، افزود: به عنوان وظیفه‌ای دینی و ولی باید مراقبت‌های لازم را انجام داد.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: جزیره قشم بواسطه قرارگیری در مرز و رفت و آمد زیاد شهروندان به کشورهای همسایه و چین به مراتب از حساسیت بیشتری برخوردار است.

حجت‌الاسلام والمسلمین تارم ادامه داد: باید مراقبت‌های لازم انجام و در مجاری ورودی بویژه فرودگاه بین‌المللی قشم محل قرنطینه ایجاد شود.

وی اضافه کرد: با اعمال تمهیدات لازم از ورود این ویروس به جزیره قشم جلوگیری خواهد شد.

امام جمعه شهرستان قشم دهه فجر انقلاب اسلامی ایران را معجره قرن خواهند و گفت: توکل به خدا، اخلاص، ایمان و مدیریت الهی امام راحل(ره) توام با تبعیت مردم رمز پیروزی انقلاب است.

حجت‌الاسلام والمسلمین تارم انحراف افکار عمومی از شکست‌های مستمر آمریکا در منطقه غرب آسیا را از مهمترین دلایل طرح موضوع معامله قرن در این برهه از زمان دانست و گفت: روی دیگر سکه تلاش آمریکا و اسرائیل برای پیروزی در انتخابات اخیری است که پیش روی دارند.

وی خاطرنشان کرد: با صبر، استقامت و ایستادگی ملت فلسطین در برابر استکبار جهانی هیچگاه اهداف این طرح ننگین به ثمر نخواهد نشست.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو