پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فرود پرواز استانبول_تبریز در تهران + توضیحات ایرتور

تاریخ خبر: // کد خبر: 270400 // ٬ // // // // خبر مهم


فرود پرواز استانبول_تبریز در تهران + توضیحات ایرتور

رامین آذری مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان شرقی گفت: پرواز استانبول_تبریز شب گذشته در فرودگاه امام (ره) تهران بر زمین نشست.


فرود پرواز استانبول_تبریز در تهران + توضیحات ایرتور

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان شرقی گفت: پرواز استانبول_تبریز شب گذشته در فرودگاه امام (ره) تهران بر زمین نشست. رامین آذری در خصوص آخرین وضعیت این پرواز اظهار کرد: پرواز استانبول_تبریز شرکت هوایی ایرتور که قرار بود در ساعت 2:55 شب گذشته در فرودگاه شهید مدنی تبریز بر زمین بنشیند به دلیل دید کم (۴٠٠متر) به سمت فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) حرکت کرده و در ساعت 3:55 در این فرودگاه بر زمین نشست.

وی افزود: این هواپیما با شماره پرواز 9708، ساعت 11 امروز شنبه از فرودگاه امام خمینی (ره) به سمت فرودگاه شهید مدنی تبریز حرکت خواهد کرد. وی ادامه داد: پس از انجام عملیات بروف روبی در فرودگاه شهید مدنی تبریز، باند فرودگاه هم اکنون باز بوده و پروازهای فرودگاه تبریز بدون مشکل در حال انجام است.

 

توضیحات روابط عمومی ایر تور: 

رضا رضایی مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی ایران ایرتور، در این باره گفت: از آن جا که هوای تبریز خراب بود و برودت هوا سبب شد که هواپیمای ما در تبریز نتواند فرود بیاید بنابراین آن را در فرودگاه امام خمینی به عنوان فرودگاه جایگزین نشاندیم. وی افزود: این هواپیما هیچ مشکل و نقص فنی نداشته و بسیاری از ایرلاین‌ها به دلیل برودت هوا پروازهای خود به مقصد تبریز را تعلیق یا باطل کردند اما از آن جا که پرواز ما خارجی بود تصمیم گرفتیم آن را در فرودگاه امام خمینی تهران بنشانیم.

مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی ایران ایرتور در پاسخ به سوالی مبنی بر این که مسافران این پرواز چطور به مقصد خودشان یعنی تبریز رسیده‌اند، گفت: این  هواپیما از زمان فرود در فرودگاه امام خمینی منتظر ماند و در حال حاضر و پس از حل مشکل برودت هوا، مسافران با همان هواپیما به مقصد تبریز در حال عزیمت هستند و هم اکنون این پرواز در حال انجام است.

توضیحات تکمیلی مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی:

رامین آذری اظهار داشت: پرواز شماره ۹۷۰۸ ایران ایر که قرار بود ساعت ۲ و ۵۵ دقیقه در فرودگاه تبریز فرود بیاید با توجه به هوای برفی و مه آلود که موجب کاهش دید به کمتر از ۴۰۰ متر شده بود به سمت تهران پرواز کرد. وی افزود: این پرواز ولی دقایقی پیش با ۱۰ ساعت تأخیر به تبریز رسید. هم اکنون این پرواز در حال تخلیه بار است.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا / انتخاب / خبرگزاری مهر 

اختصاصی ایرلاین پرس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو