پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | اختصاص هزینه‌های مراسم مناسبتی به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان + نقد

تاریخ خبر: // کد خبر: 270605 // ٬ // // // // // خبر مهم


اختصاص هزینه‌های مراسم مناسبتی به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان + نقد

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: برنامه‌ریزی شد هزینه مراسم‌های مناسبتی به مردم سیل‌زده سیستان و بلوچستان اختصاص یابد.


اختصاص هزینه‌های مراسم مناسبتی به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان + نقد

مراسم گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد ورود امام خمینی(ره) به کشور، صبح امروز در فرودگاه مهرآباد با حضور وزیر راه و شهرسازی،‌ رئیس سازمان هواپیمایی کشور، فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور و جمعی از دست‌اندرکاران صنعت حمل و نقل و هوایی و با حضور مردم در حال برگزاری است.

در این مراسم، مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران اظهار داشت: استکبار جهانی با استراتژی ممانعت از پیروزی انقلاب در چهل و یک سال گذشته نیز تلاش خود را برای مقابله با انقلاب اسلامی به کار بست و امروز پس از چهل و یک سال، ما بر روی پای خود ایستاده‌ایم و کشورهای تحت سلطه استکبار جهانی هم با پیام انقلاب اسلامی متوجه پوشالی بودن استکبار جهانی شده‌اند. سیاوش امیرمکری افزود: نقش امام راحل در ایجاد این انقلاب و تغییر رژیم شاهنشاهی با از خودگذشتگی مردم، بی‌بدیل است. نظام ما نظامی مردم‌سالار است و نقش امام بر هیچ‌کس پوشیده نیست. امیرمکری گفت: ما در 12 بهمن 57 در فرودگاه مهرآباد با افتخار پذیرای پرواز انقلاب بودیم.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران افزود: پیشنهاد شد هزینه‌های برگزاری مراسم مناسبتی و این چنین مراسم‌ها به مردم عزیز سیل‌زده سیستان و بلوچستان اختصاص یابد. وی توضیح داد: ما به عنوان شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری ایران طی بررسی همکاران بسیجی و ایثارگر خود در مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان، مسئولیت بهسازی یک باب مدرسه در مناطق سیل‌زده را برعهده گرفتیم که در سلگان بخش مرکزی روستای چاه‌پیچی است که در چند روز آینده اقدامات اجرایی ساخت این مدرسه را آغاز می‌کنیم.

نقد ایرلاین پرس:

ایرلاین پرس، ضمن گرامی داشت این حرکت مدیرعامل محترم شرکت فرودگاهها و ناوبری هوائی ایران ، همچنین توصیه به سایر دستگاههای اجرائی برای در پیش گیری چنین حرکت های سازنده و فاصله گرفتن از برخی اقدامات نمایشی غیر اصیل ، چندین نقد با رویکرد تقویت برنامه و رویه در پیش گرفته شده، پیشنهاد می دهد.

*** درآمد اختصاصی شرکت فرودگاهها ، درآمدی قابل توجه و اتکا است، چرا این شرکت صرفا اقدام به بهسازی یک مدرسه گرفته است؟ حداقل انتظار از شرکت فرودگاهها ، عهده داری بهسازی مدارس آسیب دیده در چند شهرستان استان سیستان و بلوچستان و یا در سطح پائین انتظار، بهسازی و بازسازی 10 مدرسه بود.

 

*** انتظارمی رود که چنین انظباط مالی ، در سایر مراسم و رویدادها نیز دنباله گیری شود. نگاهی به آرشیو سایت ایرلاین پرس، می تواند راهنمایی سریع برای حذف ریخت و پاش های برخی از رویدادها و مراسم مطرح در شرکت فرودگاهها باشد.

 

*** با وجود پیشنهاد این حرکت اصیل در اولین روز ایام الله دهه فجر ، چرا این پیشنهاد در مهرآباد اجرایی نشد؟ تصاویر زیر ، خود گویا بوده و نیازی به توضیح نیست.

 

 

 

منابع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از فارس نیوز / باشگاه خبرنگاران جوان 

اختصاصی ایرلاین پرس


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو