پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | زمینگیری هواپیمای کاسپین در فرودگاه اصفهان

تاریخ خبر: // کد خبر: 271038 // // // // خبر مهم


زمینگیری هواپیمای کاسپین در فرودگاه اصفهان

مهدی علیاری ،مدیر روابط عمومی هواپیمایی کاسپین از زمین گیر شدن هواپیمای این شرکت در فرودگاه اصفهان خبر داد و گفت: بی‌احتیاطی و رعایت نکردن مسائل ایمنی دلیل اصلی برخورد ماشین خدمات فرودگاهی با بدنه هواپیما در فرودگاه اصفهان بوده است.


زمینگیری هواپیمای کاسپین در فرودگاه اصفهان

مهدی علیاری در خصوص حادثه برخورد یک دستگاه خودرو خدمات فرودگاهی به بدنه هواپیمای کاسپین در فرودگاه اصفهان، اظهار کرد: شب گذشته پرواز شماره ۶۹۰۵ ساعت ۱۸:۲۵ هواپیمایی کاسپین مسیر اصفهان-مشهد بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو خدمات فرودگاهی به بدنه هواپیما زمین گیر و این شماره پرواز باطل شد.

وی با بیان اینکه این اتفاق به دلیل بی احتیاطی خودرو خدمات فرودگاهی رخ داد، توضیح داد: شب گذشته (شنبه ۱۲ بهمن) خودرو خدمات فرودگاهی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان به دلیل برخورد شدید با هواپیما، موجب سوراخ کردن بدنه هواپیما شد.

مدیر روابط عمومی هواپیمایی کاسپین تاکید کرد: در حال حاضر کارشناسان فنی شرکت کاسپین بر روی بدنه آسیب دیده هواپیما در حال کار هستند تا بتوانند این هواپیما را بعد از آماده سازی به خط پرواز بازگردانند. وی تاکید کرد: هنوز میزان خسارت این حادثه مشخص نیست و تیم فنی کاسپین در حال رفع مشکل هستند.

علیاری با بیان اینکه زمین گیر شدن این هواپیما سیستم پروازهای کاسپین را اندکی دچار اشکال کرده است، گفت: برای رفع این مشکل از چند شرکت هواپیمایی کمک گرفته ایم، همچنین چند هواپیمای پشتیبان این شرکت، پروازهای این هواپیما را انجام می دهند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تحریم ها بازگشت این هواپیما به پرواز را دچار مشکل خواهد کرد یا خیر، گفت: سطح آسیب این هواپیما به حدی است که می توان با توانمندی داخل مشکل را برطرف کرد. مدیر روابط عمومی هواپیمایی کاسپین خاطرنشان کرد: پرواز شب گذشته باطل اعلام و این پرواز با اعزام هواپیمای پشتیبان از تهران، با یک ساعت و سی دقیقه تاخیر انجام شد.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو