پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | حمایت وزارت راه و شهرسازی از دانش بومی در ساخت تجهیزات فرودگاهی

تاریخ خبر: // کد خبر: 273206 // // // // // خبر مهم


حمایت وزارت راه و شهرسازی از دانش بومی در ساخت تجهیزات فرودگاهی

وزیر راه و شهرسازی در مراسم تحویل خودروهای آتش نشانی فرودگاهی ساخت داخل به شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از حمایت وزارت راه و شهرسازی از تولیدات داخلی در حوزه های مختلف فرودگاهی، هوایی، ریلی، جاده ای و دریایی خبر داد.


حمایت وزارت راه و شهرسازی از دانش بومی در ساخت تجهیزات فرودگاهی

محمد اسلامی در این مراسم که امروز (19 بهمن) در ایران خودرو دیزل برگزار شد، عنوان کرد: برندسازی از ضرورت های توسعه اقتصادی و برند به معنای اعتماد و مشتریان تکرار شونده است. برای برندسازی نیازمند نگاهی متفاوت هستیم، نباید تنها به درآمد بیاندیشیم بلکه باید به دنبال شکوفایی اقتصادی باشیم.

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر ضرورت افزایش تلاش موسسات بزرگ اقتصادی برای دریافت سهم بیشتر ایران از بازار جهانی، گفت: فلسفه انقلاب اسلامی ایران نه گفتن به سلطه استکبار است و ما با نه گفتن به سلطه پذیری مسیر عزت و سربلندی را انتخاب کرده ایم و هزینه سنگینی را نیز داده ایم چون می خواهیم ملت ایران دارای عزت و احترام باشند.

وی با تاکید بر حرکت مثبت ایران خودرو به سمت استفاده از توان داخلی و دانش بنیانی افزود: صنعت دانش بنیان، پیشرو، مشتری فرما و دارای تولیدهای متنوع بر اساس طراحی و خلق فناوری است و وزارت راه و شهرسازی از تفکر و تولید داخلی حمایت می کند.

اسلامی با بیان اینکه دستیابی به پیشرفت با استفاده از توانمندی داخلی ممکن می شود، عنوان کرد: ما به التفاوت ارزش افزوده تجهیزات ویژه داخلی به دلیل دانش فنی است و سهم مزد و طراحی در ماشین ها در یک دامنه هستند.

وی اظهار امیدواری کرد که از تجهیزات و خودروهای داخلی در شقوق مختلف حمل و نقلی هوایی و فرودگاهی، ریلی، دریایی و جاده ای به شکلی که در توسعه ایمنی و حمل و نقل موثر باشد، استفاده شود و بتوانیم شرایط رفاه و آرامش هرچه بیشتر مسافران را در سفرها فراهم کنیم.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو