پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | حمایت هواپیمایی آسمان از شرکت‌های دانش‌بنیان هوایی

تاریخ خبر: // کد خبر: 27393 // // // //


حمایت هواپیمایی آسمان از شرکت‌های دانش‌بنیان هوایی

شرکت هواپیمایی آسمان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان، همکاری‌های هدفمندی را در توسعه تعمیر و نگهداری متعلقات و تجهیزات هواپیما اعم از موتور، اویونیک و… با شرکت‌های دانش‌بنیان توانمند آغاز کرده که صرفه‌جویی ارزی و تسهیل و تسریع در ارائه خدمات مناسب به مسافران را نیز به همراه داشته است.


حمایت هواپیمایی آسمان از شرکت‌های دانش‌بنیان هوایی

شرکت هواپیمایی آسمان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان، همکاری‌های هدفمندی را در توسعه تعمیر و نگه‌داری متعلقات و تجهیزات هواپیما اعم از موتور، اویونیک و… با شرکت‌های دانش‌بنیان توانمند آغاز کرده که صرفه‌جویی ارزی و تسهیل و تسریع در ارائه خدمات مناسب به مسافران را نیز به همراه داشته است.

در حاشیه هشتمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع هوایی و فضایی ایران که 7 تا 10 آذرماه با حضور بیش از 150 شرکت خصوصی در زمینه‌های مختلف صنایع هوایی در تهران برگزار شد، تفاهم‌نامه همکاری‌های دانش‌بنیان بین شرکت هواپیمایی آسمان و شرکت سرو هیدرولیک پویا در زمینه تعمیر متعقات موتور هواپیما به امضاء رسید.

در این مراسم که نمایندگانی از مراکز تعمیرات هوایی خارجی نیز حضور داشتند، بر توسعه توانمندی داخل در زمینه مراکز تعمیر و نگهداری متعلقات هواپیما مطابق با مقررات سازمان هواپیمایی کشوری و آژانس هواپیمایی اروپا تأکید شد.

در حاشیه این نمایشگاه و با ابتکار اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران، کارگاه‌های آموزشی تخصصی در زمینهٔ های مختلف مطابق با دانش روز دنیا برگزار شد که مورد استقبال شرکت‌ها و فعالان این حوزه قرار گرفت.


منبع : تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو