پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | دستور به تعزیرات برای برخورد با عوامل استانی گرانی بلیت هواپیما در بوشهر

تاریخ خبر: // کد خبر: 273978 // // //


دستور به تعزیرات برای برخورد با عوامل استانی گرانی بلیت هواپیما در بوشهر

نرخ های نامتعارف برای پرواز بوشهر- تهران و بالعکس، گلایه بسیاری از مسافران را در پی داشته و خواستار ورود مسئولان استانی هستند.


دستور به تعزیرات برای برخورد با عوامل استانی گرانی بلیت هواپیما در بوشهر

نرخ های نامتعارف برای پرواز بوشهر – تهران و بالعکس، گلایه بسیاری از مسافران را در پی داشته و خواستار ورود مسئولان استانی هستند؛ خصوصا گروهی که مسئولیت دولتی نداشته و از جیب هزینه های گزاف این پروازها را می پردازند.

به دلیل فاصله زیاد بوشهر با مرکز کشور، بسیاری ناچارند برای سفر به تهران جهت کارهای اداری و شخصی، هواپیما را به عنوان گزینه جابجایی انتخاب کنند که در شرایط دشوار اقتصادی کشور، گرانی روز افزون بلیت ها هزینه زیادی به مردم تحمیل می کند.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر می گوید: یکی از مشکلاتی که این روزها موجب گلایه مردم استان شده‌ است، افزایش بی‌رویه بهای بلیت هواپیما است.

مهرداد ستوده ادامه داد: یکی از علل گرانی بلیت هواپیما علاوه بر وجود پروازهای چارتری، کنسل شدن پروازهای صبح تهران به بوشهر است، با این توجیه که مسافر لازم ندارد و باعث افزایش قیمت در سایر ایرلاین‌ ها می‌ شود.

ستوده افزود: اینکه پرواز خالی به مقصد می‌ رود مشکل مردم نیست، در فضای رقابتی شرکت‌ های هواپیمایی باید قدرت رقابت داشته باشند اما این کار نباید دلیل بر افزایش قیمت بلیت باشد.

معاون استاندار بوشهر با بیان اینکه گارگوهی برای پیگیری این موضوع تشکیل شده، گفت: قرار است با هماهنگی مدیرکل فرودگاهها زمینه افزایش پروازهای تهران – بوشهر فراهم و با عوامل احتمالی افزایش قیمت بلیت هواپیما در استان توسط تعزیرات و سازمان صنعت و تجارت برخورد شود.

وی تصریح کرد: از مردم به خاطر شرایط پیش آمده در زمینه قیمت پروازها عذرخواهی می کنیم و انتظار می رود با تشکییل کارگروهی خاص در این زمینه، شاهد تعدیل قیمت ها باشیم.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خلیج فارس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو