پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ایجاد تحول در شرکت شهر فرودگاهی امام با هدف بهبود خدمات و بهره برداری از کلیه ظرفیت های مجموعه

تاریخ خبر: // کد خبر: 274379 // // // //


ایجاد تحول در شرکت شهر فرودگاهی امام با هدف بهبود خدمات و بهره برداری از کلیه ظرفیت های مجموعه

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از برنامه ریزی برای ایجاد تحول در این شرکت با هدف بهبود کمی و کیفی خدمات و بهره برداری از کلیه ظرفیت های مجموعه خبر داد.


ایجاد تحول در شرکت شهر فرودگاهی امام با هدف بهبود خدمات و بهره برداری از کلیه ظرفیت های مجموعه

محمد مهدی کربلایی در مراسم تکریم و معارفه مدیران کل حوزه مدیرعامل شرکت ضمن تبریک فرا رسیدن چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت یکی از مهمترین مسئولیت های ما ادامه همان مسیری است که امام بزرگوار در ٢٢ بهمن ۵٧ در مقابل ملت ما قرار داد.

کربلایی گفت : امروز با همت ملت بزرگ ایران اسلامی و جانفشانی هایی که در دوران انقلاب، سال های دفاع مقدس و در سال های اخیر صورت گرفته کشورمان در مسیر حرکت به سمت قله های پیشرفت و افتخار حرکت می کند و گواه این امر خودکفایی کشور در عرصه های گوناگون علم و فناوری است.

وی در ادامه گفت : توسعه و آبادانی کشور وظیفه مهمی است که بر دوش یکایک مدیران جمهوری اسلامی گذاشته شده و ما باید برای عمل به این وظیفه از تمامی ظرفیت ها و امکانات موجود حداکثر بهره وری را بگیریم.

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) بیان داشت لازم است تا با ایجاد تحول در حوزه های منابع انسانی، فرآیندها و برنامه ریزی ها قدم های اساسی برای بهبود کمی و کیفی خدمات و استفاده از همه ظرفیت های موجود در شهر فرودگاهی برداریم و چشم اندازهای مهمی که برای این مجموعه ترسیم شده را محقق نماییم.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) بر لزوم حاکمیت برنامه ریزی در همه ارکان شرکت تاکید کرد و افزود باید تمامی اقدامات بر اساس برنامه ریزی های از پیش تعیین شده صورت گیرد و عملکرد کلیه بخش ها ارزیابی گردد.

کربلایی افزود امروز جناب آقای دلاوری که از مدیران متعهد و متخصص کشور هستند به عنوان سرپرست حوزه مدیرعامل شرکت منصوب شدند و امیدوار هستیم با بهره مندی از توانایی های ایشان در پیشبرد و تحقق اهداف مجموعه بیش از پیش موفق باشیم.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) همچنین از زحمات جناب آقای ملک آباد مدیرکل سابق حوزه مدیرعامل شرکت تشکر و قدردانی کرد.

 

 

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شهر فرودگاهی امام خمینی


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو