پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تعلیق پروازهای بریتیش ایرویز به چین تمدید شد!

تاریخ خبر: // کد خبر: 274687 // // //


تعلیق پروازهای بریتیش ایرویز به چین تمدید شد!

شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز به تازگی اعلام کرده که مدت زمان تعلیق پرواز به چین را تا پایان ماه مارس سال جاری میلادی افزایش خواهد داد.


تعلیق پروازهای بریتیش ایرویز به چین تمدید شد!

هم زمان با شیوع گسترده ویروس خطرناک و کشنده کرونا در چین و مناطقی از شرق آسیا، بسیاری از شرکت‌های مختلف اعم از ایرلاین های فعال در سراسر جهان اعلام کردند که پروازهای مستقیم خود را تا اطلاع ثانوی به این کشور لغو و کنسل خواهند کرد.

بر اساس گزارش رویترز، بریتیش ایرویز، به عنوان شرکت هواپیمایی حامل پرچم بریتانیا که بدون شک یکی از بزرگترین و فعال ترین ایرلاین های جهان به شمار می رود، با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که پروازهای مستقیم به مبدا و مقصد چین را حداقل تا پایان ماه مارس سال جاری میلادی در حالت تعلیق نگه خواهد داشت.

بنابراین طبق آخرین اخبار و گزارش‌های منتشر شده در منابع خبری، مسافرانی که قصد عزیمت به شهرهای بزرگ چین همچون پکن و شانگهای را از طریق پروازهای بریتیش ایرویز داشتند، حداقل تا آوریل 2020 باید دست نگه دارند.

ویروس خطرناک کرونا که شیوع گسترده آن از اوایل ماه ژانویه سال جاری میلادی رسانه ای شد، تاکنون جان بالغ بر یک هزار نفر را در چین گرفته و بیش از ۴۰ هزار نفر در کشورهای جهان را مبتلا کرده است. هنوز منشا این ویروس خطرناک شناخته نشده ولی تاثیرات و تبعات منفی بسیار گسترده ای بر اقتصاد چین و سایر کشورهای جهان داشته است.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو