پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | مشکل ساز شدن راه‌های دسترسی به «فرودگاه رشت» برای مسافران

تاریخ خبر: // کد خبر: 275067 // // //


مشکل ساز شدن راه‌های دسترسی به «فرودگاه رشت» برای مسافران

در استان گیلان راه‌های اصلی شهر رشت نیز بسیار پربرف بوده و تردد به سختی در آن‌ها جریان دارد از همین رو مسافران برای رساندن خود به فرودگاه با مشکل روبه رو هستند در همین رابطه مدیرکل فرودگاه رشت از مسافران خواسته در راستای مشکلات دسترسی راه‌ها به فرودگاه زودتر اقدام به رساندن خود به فرودگاه کنند.


مشکل ساز شدن راه‌های دسترسی به «فرودگاه رشت» برای مسافران

در استان گیلان راه‌های اصلی شهر رشت  بسیار پربرف بوده و تردد به سختی در آن‌ها جریان دارد از همین رو مسافران برای رساندن خود به فرودگاه با مشکل روبه رو هستند در همین رابطه مدیرکل فرودگاه رشت از مسافران خواسته در راستای مشکلات دسترسی راه‌ها به فرودگاه زودتر  اقدام به رساندن خود به فرودگاه کنند.

غلامرضا کریم آقائی با بیان اینکه پس از بارش شدید برف از شامگاه یکشنبه تا روز گذشته (22 بهمن) باعث لغو پروازها شد، عنوان کرد: از روز گذشته با برف‌روبی سطوح پروازی این فرودگاه آماده پرواز شد اما علی‌رغم تمام تلاش‌ها برای باز نگه داشتن باند پروازی با توجه به بارش سنگین تا روز گذشته تمامی پروازها به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی و کاهش دید افقی لغو شد..

او در ادامه در خصوص مشکلات راه های دسترسی به فرودگاه عنوان کرد: در حال حاضر خود ما نیز برای رسیدن از شهر رشت به فرودگاه دچار مشکل هستیم این در حالی است که بسیاری از مسافران از سایر شهرها خود را به فرودگاه میرسانند که ممکن است برای رسیدن به فرودگاه با مشکل مواجه شوند.

مدیرکل فرودگاه رشت از مسافران خواست در راستای مشکلات دسترسی راه‌ها به فرودگاه زودتر اقدام به رساندن خود به فرودگاه کنند، گفت: در حال حاضر فرودگاه آماده پذیرش پروازها است و امروز ساعت حدود 12 پرواز رشت-مشهد توسط شرکت هواپیمایی ایران ایرتور انجام خواهد شد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو