پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | زاگرس با 57 درصد تاخیر، نامنظم‌ترین ایرلاین در دی ماه

تاریخ خبر: // کد خبر: 275080 // // // // خبر مهم


زاگرس با 57 درصد تاخیر، نامنظم‌ترین ایرلاین در دی ماه

عملکرد شرکت‌های هواپیمایی در دی‌ماه در پروازهای داخلی فرودگاه مهرآباد منتشر شد. که بر اساس آن شرکت هواپیمایی زاگرس در دی‌ماه سال جاری نامنظم‌ترین ایرلاین بوده به طوری که 57 درصد پروازهای خود را با تأخیر انجام داده است.


زاگرس با 57 درصد تاخیر، نامنظم‌ترین ایرلاین در دی ماه

عملکرد دی‌ماه شرکت‌های هواپیمایی در پروازهای داخلی فرودگاه مهرآباد نشان می‌دهد شرکت هواپیمایی زاگرس در دی‌ماه سال جاری نامنظم‌ترین ایرلاین بوده به طوری که 57 درصد پروازهای خود را با تأخیر انجام داده است.

بر اساس آمار منتشر شده از سوی سازمان هواپیمایی کشوری در دی‌ماه سال جاری از مجموع 16 ایرلاین داخلی 5 هزار و 220 پرواز انجام گرفته 2 هزار و 409 پرواز آن یعنی نیمی از پروازها تقریباً با تأخیر انجام شده است.

ایران‌ایر در این ماه بیشترین تعداد پروازها را با انجام 907 پرواز داشته که از این تعداد، 496 پرواز آن با تأخیر انجام شده است. شرکت هواپیمایی آسمان با انجام 658 پرواز در رتبه دوم بیشترین تعداد پروازها قرار گرفته که از این تعداد 344 پرواز آن با تأخیر همراه بوده است.

ماهان با 648 پرواز در جایگاه سوم قرار گرفت و پس از آن شرکت هواپیمایی زاگرس با 505، آتا 424، کاسپین 347، قشم ایر 333، ایران ایرتور 268، وارش 237، کیش ایر 231، تابان 170، کارون 149، معراج 145 پرواز به ترتیب در جایگاه‌های بعدی قرار گرفته‌اند.

در این میان شرکت هواپیمایی پویا ایر با 43 پرواز انجام داده کمترین میزان پروازها را داشته است. ساها با 66 و سپهران با 89 پرواز در جایگاه دوم و سوم قرار گرفته‌اند.

شرکت هواپیمایی زاگرس در دی‌ماه سال جاری نامنظم‌ترین ایرلاین بوده به طوری که 57 درصد پروازهای خود را با تأخیر انجام داده است. ایران‌ایر نیز با 55 درصد تأخیر پروازی در جایگاه دوم بدقول‌ترین ایرلاین قرار گرفت.

منابع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت تین نیوز / کانال تلگرامی ایرونیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو