پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | آغاز پروژه ساخت آشیانه هواپیمایی قشم ایر در فرودگاه امام (ره) + تصاویر

تاریخ خبر: // کد خبر: 275237 // // // خبر مهم


آغاز پروژه ساخت آشیانه هواپیمایی قشم ایر در فرودگاه امام (ره) + تصاویر

مراسم آغاز پروژه ساخت آشیانه تعمیر و نگهداری هواپیمای شرکت هواپیمایی قشم ایر در فرودگاه امام (ره) برگزار شد.


آغاز پروژه ساخت آشیانه هواپیمایی قشم ایر در فرودگاه امام (ره) + تصاویر

محمد مهدی کربلایی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و امام راحل اظهار داشت ظرفیت های قانونی در نظر گرفته شده برای شهر فرودگاهی، بستری مناسب برای سرمایه گذاری ایجاد کرده است.

وی ادامه داد ظرفیت جابجایی مسافر در شهر فرودگاهی که متشکل از فرودگاه بین المللی امام (ره)، منطقه آزاد تجاری و ویژه اقتصادی است با اجرای فازهای طرح جامع توسعه این مجموعه به بیش از ٩٠ میلیون نفر در سال خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ادامه داد پهنه هوانوردی، هسته اصلی توسعه شهر فرودگاهی است و زمینه همکاری در این پهنه با شرکت های هواپیمایی فراهم است و آمادگی داریم تا همکاری خود را با تمامی شرکت های هواپیمایی بیش از پیش گسترش دهیم.

کربلایی بیان داشت همکاری دو طرفه شهر فرودگاهی با شرکت های هواپیمایی علاوه بر توسعه پهنه هوانوردی این مجموعه، موجب رونق و سودآوری ایرلاین ها نیز می شود و در نهایت به توسعه صنعت گردشگری کشور و کمک به اقتصاد ملی منتهی خواهد شد.

در ادامه رضا حیدری مدیرعامل هواپیمایی قشم ایر اظهار داشت در حال برنامه ریزی برای توسعه این شرکت هستیم و در همین راستا پروژه ساخت آشیانه تعمیر و نگهداری هواپیما به وسعت ١۶ هزار متر مربع را در فرودگاه امام (ره) آغاز خواهیم کرد.

وی ادامه داد بر اساس آمارهای سازمان هواپیمایی کشوری، هواپیمایی قشم ایر رتبه سوم را در بین ایرلاین داخلی از لحاظ جابجایی مسافر در فرودگاه امام (ره) کسب کرده و باتوجه به گستردگی فعالیت هواپیمایی قشم ایر در این فرودگاه، ساخت آشیانه را در دستور کار قرار دادیم.

حیدری همچنین از معاونت امور اقتصادی و سرمایه گذاری و معاونت بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای تسریع در امر آغاز پروژه ساخت آشیانه هواپیمایی قشم ایر در این مجموعه تقدیر و تشکر کرد.

 

 

 

 

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شهر فرودگاهی امام خمینی


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو