پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تبریک روز زن و مادر توسط جمعی از مدیران شرکت های هواپیمایی، فرودگاهی و روابط عمومی ها

تاریخ خبر: // کد خبر: 276942 // // // //


تبریک روز زن و مادر توسط جمعی از مدیران شرکت های هواپیمایی، فرودگاهی و روابط عمومی ها

به مناسبت تولد حضرت فاطمه و گرامی داشت روز زن و مادر، جمعی از مدیران و روابط عمومی های شرکت های هواپیمایی و مدیران فرودگاهی، اقدام به ارسال پیام های تبریک مستقل در این خصوص نمودند.


تبریک روز زن و مادر توسط جمعی از مدیران شرکت های هواپیمایی، فرودگاهی و روابط عمومی ها

به مناسبت تولد حضرت فاطمه و گرامی داشت روز زن و مادر، جمعی از مدیران و روابط عمومی های شرکت های هواپیمایی و مدیران فرودگاهی، اقدام به ارسال پیام های تبریک مستقل در این خصوص نمودند.


پیام تبریک مدیرعامل شرکت فرودگاه ها به مناسبت سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن

سیاوش امیرمکری در این پیام با بیان اینکه جایگاه حضرت فاطمه(س) در میان زمینیان و عرش الهی چنان است که نبی مکرم اسلام(ص) نیز از ایشان به عنوان سیدالنساء العالمین یاد کرده اند، آورده است: «تقارن این روز با سالروز گرامیداشت مقام زنان این سرزمین نشان از جایگاه و مقام زن و مادر در میان مردم قدردان ایران دارد.»

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران افزوده است: « مادران و زنان این مرز و بوم علاوه بر آن که در تمام عرصه های اجتماعی، علمی، فرهنگی و حتی تکنولوژی های پیشرفته همچون صنعت حمل و نقل هوایی و فرودگاهی شانه به شانه مردان قله های موفقیت را فتح کرده اند، با انجام وظیفه همسری و مادری پشتوانه اصلی موفقیت مردان و تربیت نسل آینده هستند که این موضوع جایگاه و مقام زنان را بسیار والا و موجب قدردانی ویژه کرده است.

میلاد با سعادت حضرت صدیقه طاهره حضرت زهرا سلام الله علیها و همچنین سالروز گرامیداشت مقام والای زن را به تمامی همکاران گرامی به ویژه بانوان شاغل در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و همچنین در صنعت هوانوردی کشور تبریک و تهنیت عرض می نمایم.»

 *******

پیام تبریک مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

در پیام کربلایی آمده است :

حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) سرور همه زنان عالم از ازل تا ابد، یگانه بانویی است که در عمر کوتاه اما پربار خود به مقامات معنوی، علمی، معرفتی و به مرتبه‌ای رسید که برابر مرتبه انبیا و اولیا خداست.

بدون تردید کلمات قادر به توصیف مقام والا و ویژگی های شخصیتی این بانوی بزرگوار نیستند، شخصیتی که عزیزترین فرد نزد رسول رحمت (ص) بود، فرزندانی تربیت کرد که الگوی بشریتند و تا پای جان دست از دفاع از امامت و ولایت برنداشت؛ شخصیتی که به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی یک «الگو» و «اسوه» است.

اینجانب فرارسیدن سالروز میلاد بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و فرزند خلفش حضرت امام خمینی (ره) و روز گرامیداشت مقام مادر و زن را به همه همکاران عزیز به ویژه بانوان شاغل در مجموعه شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

 *******

پیام تبریک مدیرکل فرودگاههای آذربایجان شرقی

بسمه تعالی
اولین کسی که داخل بهشت می‌شود، فاطمه است. پیامبر اکرم(ص)
حضرت زهرا (س) والاترین بانوی جهان در تمام قرون و اعصار می باشد و تعالیم ایشان بهترین الگوی زنان جامعه ماست.

بانوان این مرز و بوم که در مکتب آن حضرت پرورش یافته اند بلند پروازان قله های رفیع ایمان و معرفت اند و زیباترین شکوفه های درخت انسانیت را تجلی بخشیده و به بار نشاندند.

بدینوسیله در سالروز ولادت الگوی ابرار، مادر عشق و آفتاب هستی بخش عالم، حضرت زهرای مرضیه (س) و در تکریم و تجلیل پیروان صدیق آن حضرت، فرا رسیدن روز زن و روز مادر را خدمت همکاران گرامی تبریک عرض می نمایم.

رامین آذری

مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی

 *******

پیام تبریک مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام 

 

نادر ثناگو مطلق بر اهمیت جایگاه زنان در جامعه اسلامی اشاره کرد و گفت : سراسر زندگی حضرت فاطمه ( س ) مملو از مکارم اخلاق و رفتارهای نمونه و انسانیو مطلق مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام امروز و به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا س طی دیداری با بانوان همکار در این مجموعه ضمن تبریک این است و سخن از فاطمه ( س ) ، فراتر از اندیشه بشری است،
لذا به همه شما همکاران تاکید میکنم با درک و شناخت از ایشان و سرلوح قرار داد نگاه ایشان در زندگی ، خود و خانواده خود را بیمه کنید

پیام وی در ادامه از حضورفعال و همکاری بی شائبه بانوان شاغل در این مجموعه تقدیر و بر لزوم توجه بیشتر به مساعدت های بانوان در پیشبرد اهداف سازمانی و پیشرفت قابل ملاحظه وظایف محوله اداری تاکید کرد.

ثناگو مطلق در انتها خاطر نشان کرد:میلاد سراسر نور و پربرکت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن، فرصتی بود تا از زحمات بانوان همکار در مجموعه منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام تقدیر و تشکر کنیم.

 *******

تقدیر از همکاران خانم (کارکنان فرودگاه ،پرسنل پلیس ،سپاه حفاظت هواپیمایی) فرودگاه رامسر

مراسم تقدیر از همکاران خانم (کارکنان فرودگاه ،پرسنل پلیس ،سپاه حفاظت هواپیمایی) فرودگاه رامسر در سالروز ولادت حضرت زهرای مرضیه(س) وگرامیداشت روز زن و مادر با اهدای لوح تقدیر وباحضور مهندس حاتمی رئیس فرودگاه،فرماندهان پلیس و سپاه حفاظت هواپیمایی …

 

 *******

پیام مشاور مدیرعامل شرکت فرودگاه ها به مناسبت روز زن و مادر

پروانه سهرابی، مشاور مدیرعامل در امور بانوان در این پیام آورده است: «ای سبزترین نجابت سبز سلام/ بشکوه ترین، صلابت سبز سلام/ هرچند که بی نشانه ات می دانند/ای پرزنشان، علامت سبز سلام،  سالروز میلاد عظیم ترین گوهر عفت و دانایی، حضرت صدیقه کبری(س) فرارسیده است تا در پرتو مهربان طلوع آن شمس پاکی ها، آسمان وجودمان را یک بار دیگر با اندیشه فاطمی تطهیر و روشن کنیم .»     

وی افزوده است: «بانوان این مرز و بوم که در مکتب آن حضرت پرورش یافته اند بلند پروازان قله های رفیع ایمان و معرفت اند و زیباترین شکوفه های درخت انسانیت را تجلی بخشیده و به بار نشاندند، سالروز ولا دخت الگوی ابرار، مادر عشق و آفتاب هستی بخش عالم،  حضرت زهرای مرضیه (س)، « روز زن و مادر» و سلاله پاکش معمار بزرگ انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) را به بانوان محترم شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوائی ایران تبریک عرض نموده، توفیقات شما را در تاسی جستن به آن بانوی بزرگوار از خداوند متعال خواستارم».

 *******

پیام تبریک کاپیتان زنگنه رییس هیات مدیره و مدیرعامل “هما”

بسمه تعالی

بیستم جمادی الثانی، هوا به شمیم خوش ولادت باسعادت بانویی منور شد که الگوی اندیشه، پایداری و ایمان بانوان عالم گشت.

فاطمه سلام الله علیها چشم به جهان گشود تا تجلی پیوند نور الهی و تابش زلال هدایت نبوی باشد. میلادش تولد بهار است، تولد آب و تولد هرچه پاکی و زلالی است.

اینجانب بر خود لازم می دانم میلاد حضرت صدیقه کبری سلام الله علیها و تقارن خجسته ی آن با تولد فرزند راستینش حضرت امام خمینی (ره)، روز مادر و روز زن را به همه بانوان ایران عزیز اسلامی به خصوص بانوان “همایی” تبریک و تهنیت عرض نمایم و از خداوند متعال مسالت می نمایم با عنایات خود، ما را در مسیر و مکتب تربیتی آن حضرت قرار دهد.

تورج دهقانی زنگنه
رییس هیات مدیره و مدیرعامل “هما”

 *******

پیام تبریک روابط عمومی هواپیمایی کیش

میلاد باسعادت ام ابیها، بی بی دوعالم حضرت صدیقه طاهره فاطمه الزهرا (س) و گرامیداشت مقام زن بر همه محبین و عاشقان عصمت و طهارت و بانوان گرامی تبریک و تهنیت باد.

 *******

پیام تبریک روابط عمومی هواپیمایی قشم

 

سالروز میلاد خجسته فاطمه زهرا (س) سرور بانوان جهان، عطای خداوند سبحان، کوثر قرآن و روز زن مبارک باد.

 *******

پیام تبریک روابط عمومی هواپیمایی کاسپین

حضرت فاطمه (س) : در خدمت مادر باش ؛ زیرا بهشت زیر قدم هاى مادران است

میلاد بانوی دوعالم ، حضرت فاطمه زهرا (س) همچنین روز زن و مادر فرخنده باد

*******

پیام تبریک روابط عمومی شرکت هواپیمایی آسمان


خجسته میلاد *حضرت فاطمه زهرا (س)* سرور بانوان جهان، عطای خداوند سبحان، کوثر قرآن، همتای امیر مومنان و الگوی بی بدیل تمام جهانیان و همچنین *روز مادر* و *روز زن* به تمام بانوان خانواده بزرگ شرکت هواپیمایی آسمان
با آرزوی سلامتی برای تمام مادران عزیز و زحمتکش و با احترام به وجود پر مهر گرامیشان و شادی و آرامش روح مادرانی که در کنار عزیزانشان نیستند.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها ( لینک 1 ) ( لینک 2 ) / سایت شهر فرودگاهی امام / روابط عمومی هواپیمایی قشم / روابط عمومی هواپیمایی آسمان / روابط عمومی هواپیمایی کاسپین / روابط عمومی هواپیمایی کیش / روابط عمومی هواپیمایی هما / کانال هوانوردی رامسر / اخبار هوانوردی تبریز / روابط عمومی فرودگاه پیام /


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو