پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تغییر برنامه پروازی پیش از حضور مسافر در فرودگاه اطلاع رسانی شود/ استقرار نماینده شرکت هواپیمایی در شرایط اضطراری

تاریخ خبر: // کد خبر: 276997 // // // // // خبر مهم


تغییر برنامه پروازی پیش از حضور مسافر در فرودگاه اطلاع رسانی شود/ استقرار نماینده شرکت هواپیمایی در شرایط اضطراری

با نزدیک شدن به پایان سال 98، اقدامات ویژه یی در فرودگاه بین المللی مهرآباد برای بهره برداری از طرح های نیمه تمام و ارتقای خدمات برای استقبال از مسافران نوروزی آغاز شده است.


تغییر برنامه پروازی پیش از حضور مسافر در فرودگاه اطلاع رسانی شود/ استقرار نماینده شرکت هواپیمایی در شرایط اضطراری

با نزدیک شدن به پایان سال 98، اقدامات ویژه ای در فرودگاه بین المللی مهرآباد برای بهره برداری از طرح های نیمه تمام و ارتقای خدمات برای استقبال از مسافران نوروزی آغاز شده است.

ابراهیم مرادی، عضو هیات مدیره و راهبر فرودگاه در این باره گفت: با تلاش کارشناسان حوزه فنی مهندسی و تسهیلات فرودگاهی با نظارت عملیات هوانوردی اقدامات مطلوبی در ترمینال ها برای تسهیل در تردد مسافران و کاهش زمان اعزام و پذیرش و همچنین دسترسی آسان و سریع آن ها به هواپیما انجام شده است.

مرادی افزود: در این راستا چهار گیت خروج به خروجی های ترمینال یک اضافه شده و دو دستگاه ایربریج و دو مسیر کریدور خروجی(باس لانچ) در ترمینال یک به بهره برداری رسیده است. وی همچنین برنامه ریزی برای شناسایی نقاطی که بیشترین سطح نارضایتی مسافران فرودگاه را شامل می شود، خبر داد.

مرادی گفت: از جمله مهمترین برنامه های مهرآباد در آستانه نوروز می توان به راه اندازی ایربریج ها، زیباسازی ترمینال ها و فضای فرودگاه، بهبود تهویه هوای ترمینالی، بررسی ظرفیت پارکینگ ها و نظارت بر ارایه خدمات بهتر آن ها اشاره کرد.

مدیرکل فرودگاه مهرآباد افزود: دستورالعمل های نوروزی درباره اقدامات شرکت های هواپیمایی و هندلینگ کننده ها ابلاغ شده و شرکت ها موظف هستند، تاخیرهای احتمالی یا هرگونه تغییر در برنامه پروازی را تا پیش از حضور مسافران به فرودگاه اطلاع رسانی کنند. همچنین برای جایگزین پرواز در شرایط ویژه و استقرار نماینده تام الاختیار در شرایط اضطراری اقدام کنند.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید




آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو