پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | سالن اجتماعات شرکت فرودگاه ها به نام سپهبد شهید قاسم سلیمانی مزین شد

تاریخ خبر: // کد خبر: 277616 // // //


سالن اجتماعات شرکت فرودگاه ها به نام سپهبد شهید قاسم سلیمانی مزین شد

با هدف گرامیداشت دلاوری ها و رشادت های سردار دل ها، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و به پیشنهاد روابط عمومی و موافقت رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها، نام این مرد بزرگ زینت بخش سالن اجتماعات ساختمان مرکزی این شرکت شد.


سالن اجتماعات شرکت فرودگاه ها به نام سپهبد شهید قاسم سلیمانی مزین شد

در مراسم نامگذاری سالن اجتماعات شرکت به سپهبد شهید قاسم سلیمانی که امروز (28بهمن) به مناسبت اربعین شهادت دلاور مرد کارزار با دشمنان اسلام و آزادگی برگزار شد، سیاوش امیرمکری، رییس هیات مدیره و مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونان و جمعی از مدیران شرکت حضور داشتند.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در این مراسم ضمن قدردانی از حضور سردار گل پرست یکی از همرزمان شهید سلیمانی گفت: همزمان با ورود پیکر این شهید بزرگوار به میهن اسلامی، نام فرودگاه اهواز علی رغم اینکه بسیاری از فرودگاه های بزرگ کشور خواستار نامگذاری فرودگاه استان خود به نام این شهید بودند، به نام فرودگاه سپهبد شهید قاسم سلیمانی نامگذاری شد.

وی عنوان کرد: به مناسبت چهلمین روز شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی، سالن اجتماعات ساختمان مرکزی شرکت فرودگاه ها به نام آن شهید مزین شد و امیدواریم ایثارگری ها و خدمات ایشان الگویی برای جامعه و ما ادامه دهنده راه ایشان باشیم.

در ادامه مراسم سردار گل پرست ضمن قدردانی از رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها به منظور نامگذاری فضای شرکت فرودگاه ها به نام شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: با توجه به حضور بنده در هواپیمای حامل پیکر شهید قاسم سلیمانی به کشور، اولین پیام تسلیت توسط شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران طی تماسی که با خلبان هواپیما گرفته شده بود در فضای کشور انعکاس یافت.

سالن اجتماعات ساختمان مرکزی شرکت فرودگاه ها که امروزبه نام سپهبد شهید قاسم سلیمانی مزین شده، دارای ظرفیت 210نفر و محل برگزاری برنامه ها و همایش های متنوع فرهنگی و تخصصی شرکت در حوزه های مختلف است.

سپهبد قاسم سلیمانی صبحگاه جمعه 13 دی ماه در حمله هلی کوپتری آمریکایی ها در فرودگاه بغداد به شهادت رسید. این شهید بزرگ در طول جنگ تحمیلی و پس از آن تا سال 1376 فرمانده لشکر 41 ثارالله کرمان بود. سپس از سال 1376 تا زمان شهادت به عنوان فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فعالیت می کرد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو