پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | حافظه تاریخی بدون قضاوت درباره دو حادثه هوایی اخیر کشور

تاریخ خبر: // کد خبر: 277952 // // // // خبر مهم


حافظه تاریخی بدون قضاوت درباره دو حادثه هوایی اخیر کشور

وقتی نظارت ها بر هر حوزه ای کم رنگ و بی رنگ شود، وقتی با دولتی گرایی حداکثری مواجه می باشیم ، وقتی مشارکت بخش خصوصی و ناظران مدنی به هیچ انگاشته شود و …… ، در آن صورت ، حتی یک مقام مدیریتی لایه سوم (در حد مدیر کل) ، می تواند به هر دلیلی ، هر چیزی که سلیقه اش می کشد بگوید. از دروغ گرفته تا غلو ، از کتمان حقیقت تا انکار حقیقت و … . منظور ما فرد خاصی نیست ، اما به الزام نظارت مردمی ، پاسخگویی دولت ، وجود حکمرانی خوب، و ….. ، بشدت معتقدیم .


حافظه تاریخی بدون قضاوت درباره دو حادثه هوایی اخیر کشور

دو حادثه کهگیلویه و سقوط ای تی ار شرکت هواپیمایی آسمان را با حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی مقایسه کنید. موضع گیری ما در خصوص جعبه سیاه هواپیما در این دو حادثه ، چرا باید تا این حد با یکدیگر تفاوت داشته باشد. مدیران متاسفانه کم بازده سازمان هواپیمایی کشوری، حتی توان اغنای افکار عمومی را ندارند. واقعا با این وضع مدیریتی حاکم بر سازمان، انتظار توسعه بخش هوانوردی کشور را داریم؟
این سوالی است که افکار عمومی ، بزودی از آقای مهندسی اسلامی مطالبه خواهند کرد. باید به این مهندس عزیزمان بگوییم که تا اینجای کار نمره قابل قبولی از افکار عمومی نگرفته اید جان برادر.
نگذارید از این دیرتر شود و بعد مواجه با نظام های نظارتی، امنیتی و قضایی مطرح شود. نگذارید ، آبروی حرفه ای و شخصیت سالم تان ، خدای ناکرده بدلیل کم کاری بعضی ها ، صدمه ببیند. نگذارید ، عقبه عملکردیتان با توجه به عملکرد غیر قابل قبول فعلی، در حوزه هواپیمایی و با درجه ای خفیف تر در بحث فرودگاهها ، نادیده گرفته شود. انتخاب با شماست ، برادر عزیزتر از جان . وظیفه ما بشیرا ندیرا بود که انجام داده ایم.

منبع : اختصاصی ایرلاین پرس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو