پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | کاهش پروازهای سنگاپور ایرلاینز در پی شیوع گسترده کرونا

تاریخ خبر: // کد خبر: 278054 // // // //


کاهش پروازهای سنگاپور ایرلاینز در پی شیوع گسترده کرونا

شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز تحت‌تاثیر شیوع گسترده ویروس کرونا از کاهش پروازهای بین‌المللی خود به کشورهای مختلف جهان خبر داد.


کاهش پروازهای سنگاپور ایرلاینز در پی شیوع گسترده کرونا

شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز تحت‌ تاثیر شیوع گسترده ویروس کرونا از کاهش پروازهای بین‌المللی خود به کشورهای مختلف جهان خبر داد.

شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز که بدون شک یکی از بزرگترین و فعال‌ترین ایرلاین های جهان به شمار می‌رود، روز سه شنبه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس خطرناک و کشنده کرونا در چین، مناطق شرق آسیا و سایر کشورهای جهان، تعداد پروازهای بین‌المللی خود را کاهش داده است.

بر اساس گزارش رویترز و نیویورک تایمز، سنگاپور ایرلاینز به عنوان شرکت هواپیمایی حامل پرچم سنگاپور، قصد دارد به منظور کاهش خطر ابتلای مسافرانش به ویروس خطرناک کرونا و مقابله با انتشار بیشتر آن، پروازهای خود را تا سه ماه آتی یعنی ماه مه سال جاری میلادی به مناطق مختلف جهان کاهش خواهد داد.

طبق اعلامیه سنگاپور ایرلاینز در وب سایت رسمی آن، از جمله مقاصد اصلی این ایرلاین که تحت تاثیر تصمیم جدید آن قرار خواهند گرفت ، می‌توان به فرانکفورت، جاکارتا، لندن، لوس آنجلس، بمبئی، پاریس، سیدنی و توکیو اشاره کرد.

از زمان شیوع گسترده ویروس خطرناک و کشنده کرونا در چین و مناطق شرق آسیا، تمامی ایرلاین های فعال در جهان پروازهای خود به چین و شرق آسیا را لغو و محدود کرده اند.

این ویروس تاکنون جان بالغ بر یک هزار و ۸۰۰ را گرفته و بالغ بر ۷۰ هزار نفر را نیز در سراسر جهان مبتلا کرده است.

سازمان بهداشت جهانی نیز با اعلام وضعیت اضطراری در جهان از شهروندان کشورهای مختلف درخواست کرده که از هرگونه سفر غیرضروری به چین و مناطق پرخطر شرق آسیا خودداری کنند.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو