پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | گاف مدیر کمپین انتخاباتی ترامپ با انتشار عکسی اشتباه

تاریخ خبر: // کد خبر: 278251 // // //


گاف مدیر کمپین انتخاباتی ترامپ با انتشار عکسی اشتباه

مدیر کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ که ظاهرا قصد داشته در توئیتر عکسی از هواپیمای ریاست جمهوری حامل دونالد ترامپ در حین برخاستن از نزدیکی محل برگزاری مسابقات اتوموبیلرانی مشهور “دیتونا 500” واقع در ایالت فلوریدا منتشر کند، گاف داده و به اشتباه عکسی متعلق به سال 2004 از هواپیمایی که حامل جورج دبلیو. بوش بوده را منتشر کرد.


گاف مدیر کمپین انتخاباتی ترامپ با انتشار عکسی اشتباه

به نقل از روزنامه دیلی میل، براد پارسکیل، مدیر کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اقدام به حذف این عکس اشتباه که ابتدا مدعی بود مربوط به پرواز هواپیمای ریاست جمهوری حامل ترامپ از روی محل برگزاری مسابقات اتوموبیلرانی ناسکار “دیتونا 500 ” است کرد.

پارسکیل این عکس اشتباه را ابتدا روز یکشنبه بعد از آنکه ترامپ به محل برگزاری این مسابقه مشهور در ایالت فلوریدا وارد شد در توئیتر منتشر کرد اما بعدا مردم به او گوشزد کردند که عکس وی در واقع مربوط به سال 2004 و هواپیمای ریاست جمهوری حامل جورج دبلیو. بوش است.

ترامپ با رفتن به محل این مسابقه بعد از جورج دبلیو بوش تبدیل به دومین رئیس جمهور تاریخ آمریکا شد که در محل برگزاری این مسابقه اتوموبیلرانی مشهور حضور می‌یابد و با هواپیمایش نیز در اقدامی چشمگیر از روی محل برگزاری این مسابقه پرواز کرد.

عکسی که ابتدا پارسکیل منتشر کرد هواپیمای مخصوص ریاست جمهوری آمریکا را در حالی که در پشت استادیوم محل برگزاری مسابقه در حال برخاستن بود منتشر کرد اما بعدا متوجه شد که این عکس متعلق به سال 2004 و مربوط به بازدید جورج دبلیو بوش از محل این مسابقات بوده است.

این توئیت اشتباه پارسکیل تا چند ساعت در دسترس بود و بعدا او آن را پاک کرده و با عکسی واقعی از هواپیمای حامل دونالد ترامپ حین پرواز از نزدیکی محل برگزاری مسابقات جایگزین کرد.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو