پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | برگزاری آئین تکریم و معارفه مدیرکل فرودگاه‌های استان هرمزگان

تاریخ خبر: // کد خبر: 278438 // // //


برگزاری آئین تکریم و معارفه مدیرکل فرودگاه‌های استان هرمزگان

در آئین تکریم و معارفه مدیرکل فرودگاه‌های استان هرمزگان که توسط مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در روز 30 بهمن 98 برگزار گردید محمود امانی بنی و ابوذر ضیایی به تشریح فعالیت های خود در فرودگاه های هرمزگان پرداختند.


برگزاری آئین تکریم و معارفه مدیرکل فرودگاه‌های استان هرمزگان

در آئین تکریم و معارفه مدیرکل فرودگاه‌های استان هرمزگان که توسط مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در روز 30 بهمن 98 برگزار گردید محمود امانی بنی و ابوذر ضیایی به تشریح فعالیت های خود در فرودگاه های هرمزگان پرداختند.

(مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران ۲۰ آبان ماه محمود امانی بنی را به‌عنوان مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان رضوی منصوب کرده بود.)

محمود امانی بنی ،مدیرکل سابق فرودگاه‌های استان هرمزگان : مدت چهار سال در هرمزگان فعالیت کردم و اهدافی که در روز اول به بنده سپرده شد با کمک تمانی کارکنان زحمتکش فرودگاه هرمزگان ۹۰ درصد برنامه‌ها را عملی کنیم.

وی با بیان اینکه اینجا بنده به همراه یک تیم موفق کار کردم، اظهار کرد: فرودگاه‌های استان هرمزگان همچنان جای کار دارند و باید تلاش کرد تا به بهترین شرایط برسند. وی افزود :حضور هواپیمای ای تی آر در فرودگاه‌های هرمزگان سبب رونق و کاهش مشکلات شد و امروز فرودگاه بندرعباس در شرایط مناسبی قرار دارد.

امانی بنی با اشاره به اینکه هرمزگان ۱۳ فرودگاه دارد، تصریح کرد: سه فرودگاه عملیاتی هرمزگان را هم ازلحاظ ساختاری هم زیربنایی ارتقا دادیم.

وی با بیان اینکه تعداد نیروهای فرودگاه‌های هرمزگان کم اما همدلی مناسب است، خاطرنشان کرد: این همدلی سبب پیشرفت و توسعه عملکردها در هرمزگان شده است.

مدیرکل سابق فرودگاه‌های استان هرمزگان با اشاره به اینکه کارهای زیربنایی و اساسی در فرودگاه هرمزگان انجام شده است، اضافه کرد: در مدت دو ماه پاک‌سازی استریپ صورت گرفت که دغدغه اساسی بنده بود.

امانی بنی با بیان اینکه فراموش نمی‌کنم برنامه‌های خود را با حمایت یک تیم همدل انجام دادیم، عنوان کرد: حضور هواپیمای ای تی آر در فرودگاه‌های هرمزگان سبب رونق و کاهش مشکلات شد و امروز فرودگاه بندرعباس در شرایط مناسبی قرار دارد.

وی در پایان گفت: امیدوارم عملکردمان به‌گونه‌ای باشد که همواره از اقدامات خود راضی و یادگارهای مناسبی به‌جای بگذاریم.

 

ابوذر ضیایی، مدیرکل جدید فرودگاه‌های استان هرمزگان با اعلام این که  اولویت نخستم اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام و عملیاتی کردن برنامه‌های از قبل تعیین شده است گفت : از حسن اعتماد مسئولان کشوری و استانی در رابطه با مسئولیت مدیرکلی فرودگاه‌های هرمزگان قدردانی می‌کنم و امیدوارم همچون ۱۷ سال خدمتم در بندرعباس بازهم بتوانم مثمرثمر باشم.

وی با بیان اینکه اولویت نخست بنده اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام و عملیاتی کردن برنامه‌های از قبل تعیین شده است، اظهار کرد: هفته آینده برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت خود را اعلام می‌کنم.

ضیایی با اشاره به اینکه برای موفقیت در هر کاری نیازمند هماهنگی و همکاری دستگاه‌های اجرایی هستم، تصریح کرد: امیدوارم با همکاری تمامی کارکنان نیز بتوانیم فصل جدیدی از خدمت را رقم بزنیم.

در پایان این مراسم از زحمات محمود امانی بنی تقدیر و ابوذر ضیایی به‌عنوان مدیرکل جدید فرودگاه‌های استان هرمزگان منصوب شد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزار ی ایسنا  (لینک 1 ) / ( لینک2 )


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو