پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | سازمان حج و زیارت با برقراری پرواز عتبات عالیات از فرودگاه بجنورد موافقت کرد

تاریخ خبر: // کد خبر: 278519 // // //


سازمان حج و زیارت با برقراری پرواز عتبات عالیات از فرودگاه بجنورد موافقت کرد

استاندار خراسان شمالی گفت: سازمان حج و زیارت با برقراری پرواز عتبات عالیات از فرودگاه بجنورد موافقت کرد.


سازمان حج و زیارت با برقراری پرواز عتبات عالیات از فرودگاه بجنورد موافقت کرد

محمد علی شجاعی در دیدار با مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران اظهار داشت: باید با همکاری فرودگاه بجنورد، شرکت ایرلاین هواپیمایی و شرکت فرودگاه‌های کشور٬ مشکلات فرودگاه بجنورد به لحاظ تجهیزات فنی و تخصصی بررسی شود.

وی افزود: لغو پروازها یکی از معضلات اصلی مردم استان است. در مسئله رفت و آمد مسئولان کشوری به استان نیز اشکال ایجاد کرده است. مردم خراسان شمالی 15 سال در صف ایجاد زیرساخت‌های حمل و نقل جاده ای، هوایی و ریلی بودند و اینک نوبت خدمت رسانی به مردم این استان رسیده است.

شجاعی با بیان اینکه برای برقراری پروازها در استان٬ تعهدات خود را انجام می‌دهیم، تاکید کرد: اینکه برقراری پرواز و یا زیرساخت راه آهن در خراسان شمالی برقرار نیست اما شاهد توسعه فرودگاه‌ها و یا اتصال خط دوم، سوم و یا حتی چهارم استانی دیگر به خط ریل هستیم، در توزیع عادلانه امکانات قابل قبول نیست.

استاندار خراسان شمالی گفت:  نگاه ما این است که نداشته ها و کمبودهای حوزه ناوگان هوایی استان با سرعت جبران شود که این حق مردم خراسان شمالی می باشد.

شجاعی خطاب به رئیس شرکت فرودگاه‌های کشور تاکید کرد: از نظر فنی و تجهیزاتی برای حل مشکلات فرودگاه بجنورد هر چه تشخیص بدهید ما پای کار هستیم و با برنامه زمان مشخص آن را دنبال خواهیم کرد و تمام قد خواهیم ایستاد.

وی افزود: قوانین و مقررات منفی را برای خراسان شمالی به کار نبرید چرا که استان به اندازه کافی شنیده است و تفکر منفی موجب انجام نشدن کارها می‌شود.

استاندار خراسان شمالی همچنین به برقراری پروازهای حج عمره و عتبات عالیات در استان اشاره داشت و گفت: با پیگیری های انجام شده از سوی استان سازمان حج و زیارت کشور پذیرفته است این پروازها از فرودگاه بجنورد برقرار شود.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو