پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | شرایط نامناسب جویِ فرودگاه مقصد دلیل لغو یا تأخیر برخی پروازهای‌ مهرآباد

تاریخ خبر: // کد خبر: 278573 // // //


شرایط نامناسب جویِ فرودگاه مقصد دلیل لغو یا تأخیر برخی پروازهای‌ مهرآباد

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه در حال حاضر پروازهای مهرآباد بدون هیچ مشکلی در حال انجام است، گفت: لغو یا تأخیر پروازها در شرایط نامناسب جوی، برابر با مقررات سازمان هواپیمایی کشوری است.


شرایط نامناسب جویِ فرودگاه مقصد دلیل لغو یا تأخیر برخی پروازهای‌ مهرآباد

رضا جعفرزاده در پاسخ به این سوال که به چه دلیل صبح امروز برخی پروازهای فرودگاه مهرآباد دچار تأخیر شده است؟‌‌ اظهار داشت: در حال حاضر پروازهای مهرآباد بدون هیچ مشکلی در حال انجام است، پیش از این صبح امروز در مسیرهای خوی و سبزوار به دلیل شرایط نامناسب جوی در فرودگاه مقصد، پروازها لغو شده بود.

وی افزود: همچنین در مسیرهای تهران ـ ارومیه و تهران ـ تبریز به دلیل کاهش دید در فرودگاه مقصد، پروازها با تأخیر انجام شد که در حال حاضر در حال انجام است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی تأکید کرد: پروازهای فرودگاه مهرآباد هم‌اکنون در حال انجام است غیر از مواردی که در فرودگاه مقصد شرایط نامناسب جوی گزارش شده است.

جعفرزاده افزود: لغو یا تأخیر پروازها در شرایط نامناسب جوی برابر با مقررات سازمان هواپیمایی کشوری است؛ اولویت سازمان ایمنی پروازها است و شرکت‌های هواپیمایی هم موظف هستند طبق مقررات ابلاغی عمل کنند.

به گزارش فارس، صبح امروز چند پرواز از مبدأ تهران با تأخیر انجام شد، همچنین یکی دو پرواز نیز کنسل شد؛ به دلیل بارش برف و باران در بیش از 20 استان کشور، مسافران حتما پیش از عزیمت به فرودگاه با اطلاعات پرواز مهرآباد با شماره 199 تماس بگیرند‌ و از وضعیت پرواز خود مطلع شوند.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از فارس نیوز

دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو