پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | محدودیتی برای پروازهای ایران ایر در فرودگاه‌های آذربایجان وجود ندارد/ ادامه پروازهای روزانه

تاریخ خبر: // کد خبر: 279908 // // // //


محدودیتی برای پروازهای ایران ایر در فرودگاه‌های آذربایجان وجود ندارد/ ادامه پروازهای روزانه

رئیس شرکت آذربایجان ایرلاینز گفت: خط هوایی بوتا ایرویز که روزانه در مسیر باکو-تهران-باکو پرواز دارد، در نظر دارد تا با برنامه های کنونی به پروازهای خود ادامه دهد. فرودگاه بین المللی حیدر علی اف و دیگر فرودگاه‌های آذربایجان هیچ محدودیتی برای پروازهای ایران ایر ایجاد نخواهد کرد.


محدودیتی برای پروازهای ایران ایر در فرودگاه‌های آذربایجان وجود ندارد/ ادامه پروازهای روزانه

به علت درخواست‌های بی‌شمار، بخش خبری آذربایجان ایرلاینز گزارش داد که خطوط هوایی بوتا در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای ایجاد تغییرات در پروازهای کنونی به مقصد ایران ندارد.

جهانگیر عسگروف، رئیس آذربایجان ایرلاینز گفت: «به صورت ویژه، خط هوایی بوتا ایرویز که روزانه در مسیر باکو-تهران-باکو پرواز دارد، در نظر دارد تا با برنامه های کنونی به پروازهای خود ادامه دهد. همچنین، فرودگاه بین المللی حیدر علی اف و دیگر فرودگاه های آذربایجان هیچ محدودیتی برای پروازهای ایران ایر ایجاد نخواهد کرد.»

بعلاوه، ساختارهای مربوطه در فرودگاه بین المللی حیدر علی اف، به همراه کمیته دولتی گمرک و وزارت بهداشت آذربایجان، کنترل های بهداشتی و قرنطینه بر پروازهایی که از ایران می آیند را تقویت کرده است.

قطر ایرویز امروز اعلام کرد: قطر از مسافرانی که از ایران و کره جنوبی می آیند، درخواست خواهد کرد، در قرنطینه خانگی یا تاسیسات قرنطینه برای 14 روز به علت نگرانی در مورد شیوع جدید ویروس کرونا بمانند.

چند روز پیش نیز عراق ایرویز خدمات هوایی به ایران به حالت تعلیق درآورد و مقامات صنعت هوانوردی کویت روز جمعه تصمیم گرفتند تا تمامی پروازها به مقصد و از ایران را متوقف کند.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو