پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فرایند ثبت نام حج تمتع ۹۹ غیرحضوری انجام می‌شود

تاریخ خبر: // کد خبر: 280038 // // //


فرایند ثبت نام حج تمتع ۹۹ غیرحضوری انجام می‌شود

مدیر حج و زیارت استان البرز گفت که فرایند ثبت نام حج تمتع ۱۳۹۹ (دارندگان فیش های تا تاریخ ۳۱ فروردین ماه ۱۳۸۶) به صورت غیرحضوری انجام می‌شود.


فرایند ثبت نام حج تمتع ۹۹ غیرحضوری انجام می‌شود

عباس دمیرچی مدیر حج و زیارت استان البرز افزود: مراحل ثبت نام حج تمتع شامل انتخاب کاروان ها، ثبت نام و پرداخت قسط اول تشرف است که تمامی مراحل آن به صورت غیر حضوری و الکترونیکی انجام می گیرد.
وی اظهار داشت: به همین منظور محدودیت زمانی ارایه مدارک به مدیران کاروان برای قطعی کردن ثبت نام برداشته شده است و زائران می توانند بدون مراجعه در محل ثبت نام کاروان های حج تمتع و در روزهای بعد از ثبت نام به دفتر مدیر کاروان مراجعه کرده و مدارک را ارایه کنند تا ثبت نام خود را قطعی کنند.
بنابه این گزارش، اطلاعیه ثبت‌نام زایران در کاروان های حج تمتع ۹۹ روزسه شنبه در سامانه اطلاع رسانی حج وزیارت استان البرز منتشر شده است.
در این اطلاعیه اولویت های تشرف و اولویت های ذخیره، نحوه مراجعه و ثبت نام در کاروان ها، مدارک مورد نیاز برای ثبت نام، نحوه پرداخت هزینه تشرف، نحوه دریافت وجه قربانی و همچنین شرایط واگذاری قبوض درج شده است.
متقاضیان تا تاریخ ۳۱ فروردین ماه سال ۸۶ می توانند از ساعت ۱۰صبح روز جمعه نهم اسفند ماه از طریق سامانه نسبت به نام نویسی در کاروان ها اقدام کنند بنابراین دارندگان قبوض ودیعه گذاری که تاکنون به تکمیل اطلاعات مبادرت نکرده اند، در زمان باقی مانده می توانند با مراجعه به سامانه یاد شده این مهم را انجام دهند.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو