پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | این دیگر چه قاعده ای است ؟ صرفا پول بلیت پرواز تهران-سبزوار آتا برگردانده می شود؟

تاریخ خبر: // کد خبر: 281582 // // // // // // خبر مهم


این دیگر چه قاعده ای است ؟ صرفا پول بلیت پرواز تهران-سبزوار آتا برگردانده می شود؟

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: همه هزینه بلیت پرواز تهران – سبزوار شرکت هواپیمایی آتا که به دلیل اختلافات مالی با شرکت هندلینگ کنسل شده بود، به مسافران برمی‌گردد. جایگاه قاعده سد منفعت در این بین کجاست؟؟؟


این دیگر چه قاعده ای است ؟ صرفا پول بلیت پرواز تهران-سبزوار آتا برگردانده می شود؟

عده ای از مسافران خواستار پیگیری درباره پرواز تهران – سبزوار روز 11 اسفندماه مربوط به شرکت هواپیمایی آتا شده بودند که به دلیل اختلافات مالی با شرکت هندلینگ کننده، پرواز دچار مشکل شده بود. در این راستا موضوع از سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری پیگیری شد.

رضا جعفرزاده در این باره گفت: این مشکل مسافران شرکت آتا پیگیری شد، طبق پیگیری‌های سازمان هواپیمایی کشوری، بروز این مشکل در پرواز تهران – سبزوار آتا علت بروز مشکلات بین شرکت هندلینگ کننده و شرکت هواپیمایی آتا بوده است.

رضا جعفرزاده افزود: در حال حاضر این مشکل بین شرکت هندلینگ کننده فرودگاه و آتا حل شده است، اما در آن پرواز موجب کنسلی پرواز شده بود. وی تأکید کرد: شرکت هواپیمایی حتماً پول مسافران را به آنها برمی‌گرداند.

او گفت: سازمان هواپیمایی کشوری در حوزه حقوق مسافر و ایمنی با شرکت‌های هواپیمایی به صورت جدی رفتار می‌کند و مسافران هم در صورت بروز هر گونه مشکل می‌توانند انتقادات و پیشنهادات را در سایت هواپیمایی کشوری درج کنند.

ایرلاین پرس :
درگیری و اختلاف بین یک شرکت هواپیمایی با یک شرکت هندلینگ خدمات فرودگاهی ، باعث لغو پرواز تهران- سبزوار شده و دهها تن از شهروندان از برنامه کاری خود باز مانده اند. آنگاه سخنگوی محترم سازمان هواپیمایی کشوری، خبر از بازگرداندن پول بلیت پروازی می دهد؟ پس قاعده حقوقی سدمنفعت کجای این داستان می تواند گنجانیده شود؟ چرا دادستان محترم به این مشکلات ورود نمی کند؟ تا کی باید شاهد رفتار سلیقه ای و برخوردهای جهت دار سازمان هواپیمایی کشوری و ایرلاین ها نسبت به مسافران باشیم ؟ تا کی باید سو مدیریت ها را به حساب مصلحت و یا مدیریت تحریم بگذاریم ؟ آیا کسی هست که پاسخگو باشد و در خصوص این سطح از نابسامانی ها توضیحات قانع کننده ای بدهد؟ تا چه زمانی باید هزینه مدیریت آقای عابدزاده بر حوزه هوانوردی کشور توسط شهروندان پرداخت شود؟
بی صبرانه منتظر توضیحات سازمان هواپیمایی کشوری و انعکاس آن در ایرلاین پرس می باشیم.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس

اختصاصی ایرلاین پرس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو