پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | لغو تمامی پروازهای فرودگاه رامسر تا 16 اسفند

تاریخ خبر: // کد خبر: 281615 // // //


لغو تمامی پروازهای فرودگاه رامسر تا 16 اسفند

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران گفت: تمامی پروازهای فرودگاه رامسر براساس تصمیم شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی تا 16 اسفند ماه باطل اعلام شده است.


لغو تمامی پروازهای فرودگاه رامسر تا 16 اسفند

سعدالله وطن‌خواه اظهار کرد: تمامی پروازهای فرودگاه رامسر براساس تصمیم شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی تا 16 اسفند ماه باطل اعلام شده است.

وی با اشاره به اینکه پروازها در فرودگاه‌های نوشهر و ساری برقرار است، افزود: بیماری کرونا موجب کاهش مسافران شد که پروازهای کیش و بندرعباس به‌دلیل کاهش تقاضا موقتا باطل اعلام شد ولی بقیه پروازها از جمله ساری مشهد، ساری اهواز ، ساری شیراز و ساری عسلویه در حال انجام است.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران اضافه کرد: با توجه به شرایطی که داریم بخشی از پروازها به‌دلیل پروازها کاهش یافته ولی تمام تلاش ما این است پروازها انجام شود  تا کار مردم لنگ نشود.

 این مسؤول با بیان اینکه ضدعفونی روزانه و مرتب محیط‌های فرودگاه‌های مازندران در حال انجام است، تصریح کرد: همچنین طرح تب‌سنجی مسافران برای مقابله با بیماری کرونا درحال انجام بوده تا درصورت مشاهده موارد مشکوک ایزوله شوند که تاکنون مشکلی در این زمینه نداشتیم.

وطن‌خواه در پایان گفت: همچنین در حال حاضر با توجه به بارش برف و باران پروازها در فرودگاه‌های ساری و نوشهر برقرار است و در صورت کاهش دید پرواز باطل اعلام می‌شود که مشکلی در دید نداریم.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو