پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | داستان دومین دوربین حرارت سنج کشور در گمرک دوغارون و شوی تبلیغاتی چند روز پیش در فرودگاه امام

تاریخ خبر: // کد خبر: 281728 // // // // // خبر مهم


داستان دومین دوربین حرارت سنج کشور در گمرک دوغارون و شوی تبلیغاتی چند روز پیش در فرودگاه امام

چند روز پیش بود که در حرکتی نمایشی و با رویکردی فرار به جلو با هدف تطهیر کم کاری های شرکت فرودگاهها و سازمان هواپیمایی کشوری در پیشگیری و مقابله با کرونا، بحث تجهییز فرودگاه امام به دوربین های حرارتی مطرح شد. خبرها طوری مهندسی شده بود که خواننده کم اطلاع ، فکر می کرد که از ابتدا ، چنین شیوه هایی در حوزه هوانوردی کشور، مورد استفاده بوده است. اما اصل داستان با انتشار خبر نصب و راه اندازی دومین دوربین حرارت سنج کشور در گمرک دوغارون ، عیان شد.


داستان دومین دوربین حرارت سنج کشور در گمرک دوغارون و شوی تبلیغاتی چند روز پیش در فرودگاه امام

محسن سیاح فرماندار تایباد بیان داشت: گمرک دوغارون بعد از فرودگاه امام خمینی(ره) دومین مرکزی است که در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به دوربین حرارت سنج مجهز شده است.

وی افزود، مرز دوغارون به دلیل تردد روزانه بیش از یک هزار مسافر اتباع افغانستانی و خودروهای ترانزیت از اهمیت بالایی برخوردار است با نصب این دوربین تمام افرادی که وارد کشور می‌شوند از نظر ابتلا به ویروس کرونا چِک می‌شوند.

همانگونه که ملاحظه می شود طبق فرمایشات جناب فرماندار، به غیر از این گمرک و فرودگاه امام، هیچ فرودگاهی در کشور، مجهز به دوربین حرارت سنج نیست.

سوال این است که:

*** چرا خبری با عنوان پاسخ به یک ابهام درباره چک نکردن مسافران در فرودگاه ها! منتشر شد؟ آیا این ادعا، مصداق بارز نشر اکاذیب نمی تواند باشد؟؟؟

*** چرا شرکت فرودگاه ها، سازمان هواپیمایی کشوری و یا فرودگاه امام، در مقابل این خبر موضع گیری نکرد و شفاف سازی ننمود؟؟؟ آیا این رفتار، مصداق کم کاری و اهمال نمی تواند باشد؟؟؟

*** چرا برخی از عزیزان نسبت به انتشار خبر ایرلاین پرس با عنوان “پاسخ به یک ابهام درباره چک نکردن مسافران در فرودگاه ها! + نقد ماست مالی ها“، به شکل غیر مستقیم ابراز رنجش کرده بودند ؟؟؟ آیا ما اشتباه گفته بودیم یا جانبدارانه و یا خدای ناکرده ،بشکل تخریبی ، صحبت کرده بودیم ؟؟؟

*** ……..

جای دارد در مواجهه با چالش ها و بحران ها، بجای کددهی های بی ربط و بعضا گمراه کننده، بشکل صادقانه معترف به کم کاری ها و اشتباهات باشیم و استمداد طلبی واقعی از مردم داشته باشیم. منتظر توضیحات و روشنگری دوستان هستیم.

 

اختصاصی ایرلاین پرس

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو