پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پروازهای غیرضروری به جزیره کیش لغو شد

تاریخ خبر: // کد خبر: 283210 // // // خبر مهم


پروازهای غیرضروری به جزیره کیش لغو شد

تمامی پروازهای غیرضروری از مقاصد مختلف کشور با هدف پیشگیری و جلوگیری از گسترش کرونا به جزیره کیش لغو شد.


پروازهای غیرضروری به جزیره کیش لغو شد

در پی درخواست مدیرعامل منطقه آزاد کیش تمامی پروازهای کیش از روز دوشنبه ۱۹ اسفند محدود به ۵ شهر و فقط برای ساکنین و مسئولان منطقه آزاد کیش خواهد شد.

در پی درخواست مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از مهندس علی عابدزاده معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشور با توجه به شیوع بیماری کرونا ویروس در کشور و با توجه به سیاست‌های سازمان منطقه آزاد کیش مبنی بر محدود سازی جزیره کیش به منظور مدیریت و کنترل این بیماری و همچنین با عنایت به مصوبات جلسه کار گروه تخصصی بندر و فرودگاه شورای عالی سلامت کیش، موارد ذیل به تصویب رسید.

مقرر گردید از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۹، پروازهای ورودی با محدودیت در تعداد پرواز در روز، از مبدا فرودگاه‌های تهران، اصفهان، مشهد، شیراز، بندرعباس، و در صورت لزوم با نظر کار گروه مربوطه از سایر شهرها صرفاً جهت امور ضروری، برقرار باشد.

این پروازها با محوریت شرکت هواپیمایی کیش انجام خواهد شد. همچنین جهت خروج ضروری کیشوندان، برنامه ریزی های آتی صورت خواهد پذیرفت.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری طی نامه‌ای به مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش ایر با محدودیت پروازهای ایرلاین‌های کشور به جزیره کیش موافقت کرد.

در این نامه آمده است: با احترام، نظر به اعلام ریاست محترم هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش طی نامه شماره ۹۸/۲۱۰۰۱۵۱۴۹ مورخ ۹۸/۱۲/۱۵ مبنی بر محدودسازی جزیره کیش به منظور مدیریت و کنترل ناشی از شیوع ویروس کرونا و انجام پروازهای محدود از روز دوشنبه مورخ ۹۸/۱۲/۱۹ توسط آن شرکت صرفاً جهت امور ضروری، مقتضی است دستور فرمائید از هرگونه فروش گروهی و تور به مقصد آن جزیره خودداری نموده و بلیط‌ها صرفاً برای کیشوندان و کارکنان و خانواده‌های دستگاه‌های ارائه دهنده خدمات دولتی در کیش محدود گردد و آمار پروازها به تفکیک هر پرواز و به صورت روزانه برای این سازمان ارسال گردد.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو