پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | از تعمیر و احیای تجهیزات باشگاه تا برگزاری مسابقات ورزشی متنوع

تاریخ خبر: // کد خبر: 283635 // // //


از تعمیر و احیای تجهیزات باشگاه تا برگزاری مسابقات ورزشی متنوع

از زمان دریافت مجوز فعالیت باشگاه فعالیت فرهنگی و ورزشی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تاکنون اقدامات متنوع و مفیدی در حوزه توسعه سلامت و تربیت بدنی کارکنان شرکت انجام شده است.


از تعمیر و احیای تجهیزات باشگاه تا برگزاری مسابقات ورزشی متنوع

ناصر تربتی اقدم، مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در گفت و گو با روابط عمومی شرکت با اعلام این خبر عنوان کرد: تربیت بدنی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران فعالیت خود را از یکم مرداد با حمایت مدیرعامل و نیز معاون توسعه مدیریت و منابع آغاز کرد. در اولین فعالیت، مجوز رسمی فعالیت باشگاه فرهنگی ورزشی که در طول سه سال گذشته ابطال شده بود، دریافت شد.

تربتی اقدم، فعالیت های صورت گرفته طی این مدت را در دو بخش تجهیز و بازسازی باشگاه ورزشی و برگزاری مسابقات ورزشی عنوان کرد و افزود: باشگاه ورزشی نیاز به تعمیرات و احیای تجهیزات و تاسیسات داشت که خوشبختانه در کمترین زمان ممکن صورت گرفت.

وی به معرفی فعالیت های تربیت بدنی در بخش برگزاری مسابقات پرداخت و توضیح داد: هفته دفاع مقدس مسابقات ورزشی در رشته های فوتبال، والیبال، شطرنج، دارت، دوومیدانی، شنا و پینگ پنگ آقایان و آمادگی جسمانی برگزار شد. همچنین دهه فجر نیز مسابقات شطرنج، دارت، آمادگی جسمانی و شنای بانوان برگزار شد.

اعزام کارکنان شرکت به کوهنوردی در ارتفاعات درکه، اعزام تیم آمادگی جسمانی بانوان به مسابقات کارکنان دولت و کسب مقام هفتم، اعزام تیم شنای آقایان به مسابقات کارکنان دولت و کسب مقام اول انفرادی و اعزام تیم فوتسال آقایان به مسابقات کارکنان دولت و کسب مقام دوم مسابقات و صعود به مسابقات کشوری از جمله برنامه هایی بود که تربتی اقدم به آن اشاره کرد.

وی همچنین به برگزاری مسابقات فوتسال منطقه ای فرودگاه های کشور در شش منطقه ایران، برگزاری مسابقات نهایی فوتسال با حضور هشت تیم برتر مسابقات منطقه ای به میزبانی مشهد مقدس و برگزاری مسابقات والیبال منطقه ای فرودگاه های کشور در 6 منطقه ایران و صعود هشت تیم به مسابقات نهایی به میزبانی تهران اشاره کرد و گفت: پس از برگزاری مسابقات مقدماتی فوتسال و والیبال 16 بازی در مسابقات نهایی فوتسال برگزار شد که تیم حراست شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران موفق به کسب رتبه اول این دوره از مسابقات شد. در رشته والیبال نیز به جهت جلوگیری از انتشار ویروس کرونا مسابقات نهایی والیبال لغو و به تاریخ دیگری موکول شد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو