پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | انتصاب دهقانی زاده، به سمت سرپرستی شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم

تاریخ خبر: // کد خبر: 283636 // // // //


انتصاب دهقانی زاده، به سمت سرپرستی شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم

طی مراسمی با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، مدیرکل حراست، مدیر حوزه مدیرعامل، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل این سازمان و مدیران این شرکت، غلامرضا دهقانی زاده به عنوان سرپرست جدید شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم معرفی شد.


انتصاب دهقانی زاده، به سمت سرپرستی شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم

حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در این مراسم گفت: ارائه خدمات بهتر به مسافران و گردشگران قشم باید به عنوان اصلی ترین هدف شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم در دستور کار قرار بگیرد.

وی با قدردانی از اقدامات مثبت صورت گرفته در زمان مدیریت مهندس پاکنژاد در این شرکت بیان داشت، شرکت توسعه بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم در دوره جدید مدیریت باید سه ماموریت مهم را به سرانجام برساند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: اصلاح ساختار نیروی انسانی با هدف بهبود و افزایش کارایی این مجموعه اولین ماموریت شرکت توسعه بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم است.

به گفته مومنی، اصلاح ساختار مالی و حرکت به سوی کسب درآمد و سودآوری دومین ماموریت سرپرست جدید شرکت توسعه بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم می باشد.

وی با اشاره اهمیت تدوین برنامه منسجم برای ادامه فعالیت این شرکت، افزود: تهیه برنامه ای دقیق با توجه به امکانات موجود برای افزایش میزان رضایت مردم و بازرگانان از خدمات ارائه شده توسط این شرکت سومین ماموریت مهم مدیریت جدید باید باشد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم خاطرنشان کرد: با اجرای برنامه های مختلف طی سال های گذشته، قشم امسال آماده میزبانی بیش از یک میلیون گردشگر و مسافر بود، که به علت شیوع بیماری کرونا این شرایط فراهم نشد.

مومنی با بیان اینکه مقابله با کرونا یک امتحان ملی برای عبور از بحران است، ادامه داد: باید شرایط در قشم و سایر مناطق کشور به نحوی مدیریت شود که مردم به ایفای نقش بپردازند و با حضور مردم است که می توانیم از این بحران با موفقیت عبور کنیم.

در پایان این مراسم رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با اهدای حکمی غلامرضا دهقانی زاده را به سمت سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم منصوب کرد.

غلامرضا دهقانی زاده، 25 سال سابقه خدمت در سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه ها و ناوبری ایران را در کارنامه شغلی دارد و پیش از این به عنوان معاون فرودگاه در شهرهای خرم آباد، زنجان و کیش فعالیت کرده و مدتی نیز مدیرکل فرودگاه آبادان بوده است. دهقانی زاده پیش از این در سمت مدیرکل حمل و نقل هوایی قشم مشغول خدمت بود.

انتصاب دهقانی زاده بعد از دریافت استعفای جعفر پاکنژاد که پیش از این در سمت مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه بین المللی منطقه آزاد قشم مشغول به فعالیت بود، صورت گرفته است

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو