پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | انجمن توسعه و ترویج ایمنی هوانوردی

تاریخ خبر: // کد خبر: 28429 // // // //


انجمن توسعه و ترویج ایمنی هوانوردی

انجمن توسعه ایمنی هوانوردی با همت جمعی از پیشکسوتان و متخصصین صنعت هوایی کشور وعلاقه مندان به منظور توسعه و گسترش و ارتقاء سطح ایمنی صنعت هوایی و هواپیمایی با کسب مجوزهای لازم تشکیل گردیده است


انجمن توسعه و ترویج ایمنی هوانوردی

انجمن توسعه ایمنی هوانوردی با همت جمعی از پیشکسوتان و متخصصین صنعت هوایی کشور وعلاقه مندان به منظور توسعه و گسترش و ارتقاء سطح ایمنی صنعت هوایی و هواپیمایی با کسب مجوزهای لازم تشکیل گردیده است .

برخی از مهمترین اهداف انجمن عبارتند از : کمک در تدوین نقشه جامع توسعه ایمنی هوانوردی با همکاری متولیان صنعت ، توسعه و ترویج فرهنگ ایمنی هوایی و هوپیمایی کشور در سطوح مختلف صنعت ، ارائه پکیج های آموزشی ایمنی هوائی وایمنی فرودگاهی ، برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت ایمنی در جهت توسعه و گسترش ایمنی هوایی ، همکاری با سازمان ها و متولیان صنعت هوایی در به روزرسانی آئین نامه ها و قوانین ایمنی هوایی و هواپیمایی ، ارائه خدمات مشاوره و نظارت های ایمنی در جهت توسعه و ارتقاء سطح ایمنی برای متقاضیان داخلی و منطقه ای ،  بر گزاری نشست ها و اجرای همایش های ایمنی با همکاری و مشارکت سازمان های مرتبط ، تدوین وتکثیر بولتن ، تابلو و بردهای ایمنی برای اطلاع رسانی جهت استفاده در مکان های فرودگاهی ، تدوین و نشرسالانه و یاماهنامه های ایمنی و …. .

برخی از خدماتی که انجمن توسعه و ترویج ایمنی هوانوردی در دستور کار خود بشکل خاص ، قرار داده است ، عبارتند از : همکاری با متقاضیان تاسیس شرکت هواپیمایی مسافری و حمل و نقل هوایی با برند جدید ،  همکاری در تاسیس شرکت هواپیمایی  (AIR TAXI – VIP – BUSINESS AIRCRAFT) و همکاری با متقاضیان راه اندازی مرکز آموزش هوانوردی (خلبانی، مهمانداری، فنی) .

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ارتباط با انجمن به سایت www.asda-ir.com مراجعه و یا باشماره تلفن 02144695385 تماس بگیرند.

برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی سلامت ، ایمنی و محیط زیست


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو