پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | چه کسی راست می گوید، سخنگوی سازمان هواپیمایی یا روابط عمومی هواپیمایی آسمان و مدیرکل فرودگاه های مازندران؟!

تاریخ خبر: // کد خبر: 284465 // ٬ // // // // // خبر مهم


چه کسی راست می گوید، سخنگوی سازمان هواپیمایی یا روابط عمومی هواپیمایی آسمان و مدیرکل فرودگاه های مازندران؟!

در حالی سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از قطع پروازها به نوشهر، ساری و رامسر صحبت می کند که مدیرکل فرودگاه های مازندران در این خصوص گفته بود: در فرودگاه های نوشهر و ساری تا زمانی که تقاضای سفر باشد در چارچوب مقررات و حفظ سلامت و رعایت موازین بهداشتی با همکاری شرکت های هواپیمایی پروازها ادامه خواهند داشت. و همچنین کانال تلگرامی هواپیمایی آسمان بیان می دارد که، پرواز شرکت هواپیمایی آسمان در مسیر شیراز – ساری برقرار بوده و ویروس زدایی در مسیر استان های شمالی کشور با دقت بیشتری صورت می پذیرد. چه کسی راست نگفته است؟


چه کسی راست می گوید، سخنگوی سازمان هواپیمایی یا روابط عمومی هواپیمایی آسمان و مدیرکل فرودگاه های مازندران؟!

رضا جعفرزاده، سخنگوی سازمان هواپیمایی درباره آخرین وضعیت سفرهای هوایی مردم در این ایام گفت: بر اساس آخرین آمارهای دریافت شده سفرهای هوایی مردم به بسیاری از استان‌های کشور از ۷۰ درصد تا بیش از ۹۰ درصد کاهش پیدا کرده است و برخی از استان‌ها و فرودگاه ها هیچ پروازی ندارند. این تغییر و تحولات نشان می‌دهد که مردم توصیه‌های مسئولان را برای انجام ندادن سفر جدی گرفته اند.

وی افزود: در حال حاضر سفرهای هوایی مردم به شهرهای شمالی مانند رشت تا بیش از ۹۰ درصد کاهش پیدا کرده است و این میزان افزایش در شهرهای دیگر که بیشتر درگیر کرونا ویروس هستند نیز وجود دارد.

سخنگوی سازمان هواپیمایی ادامه داد: در همین راستا پروازهای هوایی به کیش ممنوع شده است و هیچ کدام از ایرلاین های داخلی پروازی به این جزیره ندارند و فقط هواپیمایی کیش ایر موظف است که کیش وندان و شاغلان در کیش را جابه جا کند که البته باید پیش از تهیه بلیط متقاضیان فرم مربوط به کیش وندی یا شاغل بودن را پر کنند تا صلاحیت آنها از این نظر احراز شود. همچنین هیچ یک از آژانس های مسافرتی حق ندارند بلیط های کیش را در قالب تور یا سفر به فروش برسانند و تنها دفاتر کیش ایر این کار را انجام می‌دهند.

جعفرزاده اظهار کرد: در حال حاضر هیچ پروازی به شهرهای نوشهر رامسر و ساری وجود ندارد و پرواز ها به این شهرها قطع شده است و رشت نیز تنها دو پرواز در طول هفته آن هم به مقصد های عسلویه و اهواز دارد.

بر خلاف اظهارات جعفرزاده در خصوص تعطیلی پروازهای فرودگاه ساری، مدیرکل فرودگاه های مازندران در خبری به کاهش پروازهای فرودگاههای کشور از جمله مازندران اشاره کرده و گفت: به جهت نزدیکی فرودگاه رامسر به استان گیلان جهت حفظ سلامتی مردم وکاهش آثار بیماری پروازهای آن فرودگاه تا 24 اسفندماه تعلیق گردید ولی در فرودگاه های نوشهر و ساری تا زمانی که تقاضای سفر باشد در چارچوب مقررات و حفظ سلامت و رعایت موازین بهداشتی با همکاری شرکت های هواپیمایی پروازها ادامه خواهند داشت.

روابط عمومی هواپیمایی آسمان نیز با انتشار تصویری در کانال تلگرامی این شرکت از اقدامات بهداشتی و ویروس زدایی در مسیر پروازی شیراز – ساری خبر داد.

منابع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از تین نیوز / کانال تلگرامی هواپیمایی آسمان / شمال نیوز

اختصاصی شده توسط ایرلاین پرس


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو